הרצוג: "שולפים אותי החוצה באמצע התפילה, צר לי לחלל את החג"

יממה לאחר ההדלפה על מממשלת האחדות שנרקמה בעיצומה של ראש השנה,יושב ראש המחנה הציוני, יצחק הרצוג, מספר בראיונות לתקשורת על הדרמה שהתחוללה בבית הכנסת בהרצליה. האזינו.

יממה לאחר ההדלפה על מממשלת האחדות שנרקמה בעיצומה של ראש השנה,יושב ראש המחנה הציוני, יצחק הרצוג, חזר והכחיש בראיון לתכנית "אורלי וגיא" את ההדלפות, "אני יושב בבית הכנסת קרוב לארבע שעות אתמול ולקראת הסוף מתחיל איזה רחש מטורף, שולפים אותי החוצה, צר לי לחלל את החג בידיעה שמוציא כתבתכם ספי עובדיה שהיה יכול לחכות, אנשים מתפללים, יש חג, הוא מייצר בערה – ידיעה שאינה נכונה בעליל".

הרצוג שב והכחיש על דבר המגעים, "לא היו פגישות ולא היו מגעים. יש פה כוחות שמנסים לפרק את המחנה הציוני ולעשות ספין", טען בראיון, "אם תהיה הצעה קונקרטית אני אכנס את חברי מפלגתי ונשקול זאת, לא צריך לעשות מזה בעירה".

מנגד, במחנה הציוני כבר לא מאמינים להרצוג, ח"כ מיקי רוזנטל אמר, "ההכחשות של הרצוג לא משכנעות ולו בשל העובדה שבעבר הכחיש ולבסוף נתפס שאינו אמר אמת. אם כוונתו באמת ובתמים שלא להצטרף לממשלת נתניהו, על הרצוג להיענות לדרישתי, לכנס את הסיעה ולאפשר לחבריה לקבל החלטה משותפת לפיה, לא ינוהל עוד כל משא ומתן לכניסה לממשלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.