"הרצוג תצטרף – בסוף יהיו כאן שתי מדינות" (וידאו)

שר האוצר משה כחלון מבהיר בראיון לחדשות 2 כי הוא לא חושש מליברמן וקורא ליצחק הרצוג להצטרף לממשלה על מנת ליצור תהליך מדיני "בסוף התהליך יהיו כאן שתי מדינות לשני עמים". { כחלון בראיון}

למרות כניסתו של ליברמן לקואליציה שר האוצר כחלון מבהיר בראיון לחדשות 2 כי הוא לא חושש  וקורא ליצחק הרצוג להצטרף לממשלה על מנת ליצור  תהליך מדיני "בסוף התהליך יהיו כאן שתי מדינות לשני עמים".

"בשעות האלה אנשים צריכים לקבל אומץ ולגלות מנהיגות למרות הלחץ הפוליטי והתקשורתי",אמר על הרצוג. "מנהיג צריך לקבל החלטות בשעות קשות. הדלת של הממשלה עדיין פתוחה, יש תיקים חשובים ולא מאוישים ולא סתם. יש כאן כוונה ואני חושב שצריכים לקבל החלטה ולהיכנס לממשלה".

 צפו בראיון באדיבות רשת

על הדיבורים על התהליך המדיני אמר כחלון "אנחנו לא יונות שלום, אנחנו אנשים שרוצים לדחוף את התהליך המדיני", אמר. "אני אמנם מאמין שיהודים צריכים להתיישב בארץ ישראל, אבל בסוף התהליך יהיו כאן שתי מדינות לשני עמים".

על התנהלותו של ליברמן בימים האחרונים,  לעומת ההצהרות  הלוחמניות בעבר אמר כחלון כי "לא אופתע אם נגלה שר פרגמטי, מאמין שיוביל למהלכים הרבה יותר מעשיים ממה שנראה כרגע".

על התפטרותו של השר אבי גבאי, אמר כחלון. "לא קרה פה שום דבר חדש", אמר יו"ר כולנו. "ליברמן היה צריך להיכנס לממשלה, היה לנו הסכם עודפים איתו. אני לא כועס על המהלך של גבאי, אבל אני מאוכזב, אין פה יותר מדי קולגיאליות. אבל זו הדרך שהוא בחר בה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.