זהירות! הרצח הבא בפתח – שכחנו את רצח המקובל?

האם דורנו בחזקת " פני הדור כפני הכלב" ? זעקו מחשבותי. החודשים והימים האחרונים בילבלו כלבים רבים.
מה קורה לנו ? ציבור שומר תורה ומצוות. איפה אותיות א – ב של החיים? איפה גבולות החיים?
הימים עוברים, החיים בציבור שלנו נמצאים במצב בו שוכחים מה מותר ומה אסור, מתחילים לקבל מהן טשטוש לראיה נכונה.
הרמת יד על גדול הדור על מנת לרצוח ולבזות גדול בתורה, זקן מופלג בא בימים?!
בל נשכח את רצח המקובל אשתקד.
בל נשכח את האיומים על רבנים וגדולי התורה כי הם לא מוכנים להסכים ולהיות כפופים לפיהם מלא הבל של עסקנים כאלה ואחרים
אוי לנו!  " כל ישראל ערבים זה לזה " ולכן כולנו חייבים לקום למחות ולשנות
א/נשים יקרים!
לפני שהשעה תהיה מאוחרת וגבולות ברורות ירדו למחתרת
קומו כל אחת ואחד לבני ביתו , חנכו אותם ליראת שמים אמיתית מלאה בדרך ארץ ומידות של בן אדם לחברו.
זוהי חובתו של כל הורה לחנך לעשרת הדיברות אמיתית שתהיה שורשית .
על מנת למנוע את גידולם של עוד עשבים שוטים מלאים בחולי. קנאות שלא לשמה, חוסר מידות חוסר שליטה.
על מנת למנוע בציבור שומר תורה ומצוות – רצח
על מנת שבהיסטורית הימים, צאצאינו לא יקראו בספרי הספרים כי דורנו נקרא: "פני הכלב".
שבת שלום!

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אקדים שאיני קשור לא ל"ג" ולא ל"זך" ולא ל"עץ" ולא ל"טוב" ולא ל"רע", אני שונא הטיפשיות שלהם. אני לא מצביע בבחירות. אני שונא אלימות צביעות וקנאות. הישועה לא תצא מהבני ברקים החזונישיקים ולא מהאשדודים הצבועים ולא מהבני תיירה. יש שם רעידת אדמה שכמוה לא הייתה מעולם. כל אחד עושה מה שליבו חפץ.

  זה הרבה שנים שלצערנו הרב, חינכו דור שלם של בני תיירה ובפרט החינוך הליטאי במקומות כמו בבני ברק, קרית ספר וכו', לשנוא, לבזות, להשמיץ, לרדוף, ולהכות, ולשרוף ספרי צדיקים, ולדבר לשון הרע על כל איש אמת, וחז"ל נותנים לנו סימן לידע אם האדם באמת תלמיד חכם או רק נראה כך מבחוץ: "תלמידי חכמים מרבים שלו'ם בעולם" דהיינו כל מי שהוא התלמיד חכם אמתי מרבה שלו'ם ולא מחזיק במחלוקת ח"ו יודעים שהוא באמת ת"ח, לא משנה באיזה מקום בעולם, וזה כולל כל יהודי שמזדמן על הדרך…

  אבל עתה לצערנו נראה שנתקיים בנו "כאשר עשה כן ייעשה לו" אוי לנו מיום הדין שכך בא עלינו להרים יד על מרן הצדיק השרף גדול דורנו, יחי אדונינו מורינו ורבינו צדיק דורנו בזכות תורתו. מראים לנו מן השמים שאנחנו לא נזלזל על שום צדיק לא משנה אם הוא מירושלם או מבני ברק וכו' ליטאי חסידי ספרדי תימני וכו'

  אני זוכר איך הם היססו בשמות גנאי נגד כ"ק האדמו"רים ז"ל, הם עוד בכינוים כופר, אפיקורס, ספרדי,עם הארץ, חסיד, פשרן, פריינק, ומזרחיניק, חבדניק, ועוד כל מיני כינויים בכל השמות הק' ואלו גם שרפו את תמונותיהם ברבים. למרות שכל זה היה פרי הסתה של יחיד , שהרי גם שאר הרבנים שלא הסכימו עם דרך הרבנים האלו היה זה בבחינת מחלוקת לשם שמיים אבל לא התפרקות ושנאה תהומית חינם.. ובוודאי שלא התבטאו חיצונית נגד כל אותם רבנים שירשו את "מקומו" שתקו בטח לא מחו. עכשיו העולם הליטאי מתפלג, ולא רוצים שום קשר יותר עם המחבלים תבינו!

  עד לאיפה הגענו עם המושחתים האלה? איזה מהסיקריקים המנובלים העז להצית והשליך בביזיון את הגיליונות וספרים הקדושים של גדולי דורנו האדירים שליט"א? רבם דקרו!!! חילול שם שמים ברבים!!! עת שמד ר"ל ? הבני תורה של היום הם ה'פירות' החינוך הליטאי שלהבני תיירה! על מי יש להתלונן?
  הגרמנים אתו כך, וכשהנאצים החלו בשריפת ספרי יהודים, אמר מי שאמר "במקום ששורפים ספרים בסוף ישרפו שם אנשים יהודים" מחריד… יש דין ויש דיין, מי יודע איזה צרות ח"ו יבוא עכשיו מהשמים לנקמת הביזיון התורה הקדושה. אני הקטן שבקטנים מוחה בכל תוקף, לקדש שם שמים.

  אבל אנחנו חייבים לזכור בכל עת וכל רגע שזו לא הדרך של הקב"ה. הדרך בחסד כדרכו של אהרן הכהן, המנהיג הדור במדבר, היה אוהב שלום ורודף שלום… כדכתיב בקש שלו'ם ורדפהו, ורק אז.. עיני ד' אל צדיקים וגו' אבל זה אך ורק אחרי שיש שלום בעולם.

  היהדות החרדית עברה ועוברת טרגדיה / שואה רוחנית, ירחם השם. יש אנשים חכמים, מכובדים ויראי ד' מעדיפים לא להימנות על חברתם, זו היא הבעיה הגדולה של כולנו. ואנחנו מתלהבים אם מעשיהם של העסקנים והרודפים את הרבנים הצדיקי הדור.

  לשנוא, לקלל, לרדוף, לשרוף ספרים הקדושים, לבזות, ולתן מכות רצח, הרי זה החינוך שאתם הבני תיירה נתחנך לדור שלם של בני תיירה של היום … עכשיו פתאום כולם "מגנים ומוחים"… אם המנהיגים והעסקנים נתנו דוגמא אישית כזאת (לשנוא, לקלל, לרדוף, לבזות, לתן מכות רצח, מוציא שם רע, ולעשות מעשים מזעזעים,) מה יעשה הבן ולא יחטא?

  מתפלל ששלומו של מרן הגראי"ל שליט"א בטוב, אבל מי יודע אם זה המקרה האחרון שיקרה לצערי הרב ח"ו… ויפה שעה אחת קודם… ממש חילול השם, חילול שם שמים ברבים. לדעתי היהדות החרדית כולה ללא יוצא מהכלל צרכים להתאחד אפ' בני תיירה, ואח"כ נוכל לנשום קצת ולא להרגיש מטווח תמידית על ידי הסיקריקים הבני תיירה. הנה יום הגדול יום הדין בא בקרוב, ואז נראה מי הם הצדיקים האמתיים עכשיו צריכים לשוב לשם ית' שמו. והוא רחום יכפר עוון ולא ישחית וגו' ד' הושיעה, ויענינו ביום קראנו אליו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הצגת התמונה בכותרת הכתבה היא מרושעת.או ללא מחשבה יתירה.
  יהודי צדיק שבודק סכין לשחיטה של מצוה.
  באותה מידה היה אפשר להציג תמונה של אפיית מצות, שגם היא יכולה להזכיר וליצור אסוציאציה לרצח…….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב