"הרשימה המשותפת הם נציגים של ארגוני טרור בכנסת ישראל"

שר הביטחון אביגדור ליברמן נגד בג"ץ: "עם כל הכבוד לבית המשפט העליון. צריך לחוקק חוקים שגם בג"ץ לא יוכל להתערב"

שר הביטחון אביגדור ליברמן אמר היום (יום א') לרדיו דרום (FM95.8 , FM95.8): "הרשימה המשותפת הם נציגים של ארגוני טרור בכנסת ישראל. אנחנו כל הזמן תומכים בפסקת ההתגברות. יש הפרדת רשויות ולא יכול להיות שהרשות השופטת מתערבת פעם אחר פעם בהחלטות של הרשות המבצעת או המחוקקת"

השר ליברמן התייחס היום (א'), בראיון לרדיו דרום בתכניתו של אמנון סופר, להפגנות חברי הרשימה המשותפת אתמול נגד צה"ל בשל הרג העיתונאי בגבול רצועת עזה. השר תקף את בית המשפט העליון, ואמר כי: "הרשימה המשותפת הם נציגים של ארגוני טרור בכנסת ישראל. לצערי זו תופעה שהיא תעודת עניות לדמוקרטיה הישראלית שמאפשרים לגייס חמישי, כמו שאמרתי נציגים של ארגוני טרור, שפועלים על מנת להרוס את מדינת ישראל מבפנים".

עוד אמר שר הביטחון ליברמן בנושא "יש מה לעשות. חייבים לפעול כמו שכל עם בריא וחפץ חיים צריך לפעול – גם ככה אנחנו. ועם כל הכבוד וכל ההערכה לבית המשפט העליון צריך ללכת ולחוקק חוקים שגם בית המשפט העליון לא יוכל להתערב. אנחנו כל הזמן תומכים בפסקת ההתגברות. לא יכול להיות שבג"ץ יתערב בחקיקה. יש הפרדת רשויות ולא יכול להיות שהרשות השופטת מתערבת פעם אחר פעם בהחלטות של הרשות המבצעת או המחוקקת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.