הרשימה השחורה של הישיבות: הזיופים וההכחשות

הועד למען רבותינו שמייצג את הבית בחזון איש 5 נמצא בימים אלו במלחמה כנגד מוסדתיו של מרן ר' שמואל אוירבאך – במסגרת המאבק הפיצו אנשי הועד רשימה שחורה שבהם הופיעו רשימה של ישיבות שמזוהות עם הפלג הירושלמי.
.
בעקבות כך, אנשי הפלג הירושלמי, השיבו מלחמה שערה – בדרך המייל, הפיצו רשימה של הודעות כזב ששמו ללעג וקלס את אנשי הועד למען רבותינו. כמו הודעה על 'הפיקוח בפעוטונים', מגיל 1- 4 תעמוד ועדת פיקוח ותשגיח כי הורי הפעוטות נשמעים למרנן ולרבנן ואינם קוראים את עיתון 'הפלס'.

היום הפיצו הפלג הירושלמי הודעה ששמה ללעג את אנשי הועד לפיה: הועד למעו רבותינו יפקח מטעם החברה קדישא לגבי חלקות, שבהן לא יורשו לאנשי הפלג הירושלמי לקבור בבתי החיים של הועד…..
הועד 2

בעקבות כך הפיצו אנשי הועד הודעה בדבר זיופים, מרמה, ושאר מעללי אנשי תנועת ההתנגדות לגדולי ישראל.

בהודעה נכתב: רשימת הישיבות לצעירים בירושלים, שזכתה לאימון רב בקרב הציבור בס"ד, והשינויים המפליגים שחלו בעקבותיה, גרמו לעליה תלולה במפלס החרדה אצל אנשי המרד וההתנגדות נגד רבותינו שליט"א.
הפרסום הרב על תמיכתם של גדולי ומאורי הדור, בפעולות הוועד, הוציאו אותם לחלוטין מדעתם ומאמות המידה האנושיות המינימאליות, והם חזרו לנשק היחיד שבידם. זיופים וליצנות.
הועד 1
הרקורד העשיר של זייפני תנועה אומללה זו, כבר קנה לו שם, ועתה שכללו
אלו את זייפנותם לאומנות של ממש. מבחר זיופיהם בימים האחרונים כולל מגוון מרשים. ארבע הודעות מזויפות בשם הוועד, תחת לוגו הוועד. זיוף כתובת המייל של הוועד, זיוף קו מרכז המידע שלנו, הקמת וועד פיקטיבי דומה לוועד בנתונים דומים, כתבי ליצנות
ופלסתר, חלקם הופצו ברבבות פליירים. אלפי מודעות ענק, נמרחו ברחובות, עם זיוף הודעה מטופשת, כביכול בשם הוועד בהשקעה כספית עצומה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.