הרשימה השחורה של "ציידי האקדמיה" הופצה: "נחשוף אותם לציבור"

המלחמה כנגד האקדמיה במגזר החרדי עוברת לפסים אישים, יוזמי המחאה זוממים לפגוע "בציידי האקדמיה" תוך פרסום שמותיהם ותמונותיהם. אביגדור רבינוביץ ששמו מופיע ברשימה השחורה מגיב: "צר לי על כך שהפלג הירושלמי מאבד את הדרך והרבנים שלהם מאבדים את הראש".

שיימינג ברשת כנגד מחוללי האקדמיה: המלחמה כנגד האקדמיה במגזר החרדי עוברת לפסים אישים, כמו במלחמה כנגד הציידים החרדים, גם כאן מבקשים יוזמי המחאה לפגוע "בציידי האקדמיה".

במייל שנשלח על ידי "המכון להסברה תורנית," הם מבקשים מהציבור שיעזור להם להביא חומרים אישיים על שורה של עסקנים חרדים שקשורים לאקדמיה החרדית.

במייל שנשלח בתפוצת מייל על ידי ה"מכון להסברה תורנית" נכתב  עוד כי :"המכון שם לעצמו יעד לערוך הסברה מקיפה בציבור החרדי כנגד סכנות האקדמיה כפי שהורו גדולי ישראל".
בהודעה מופיעים שמותיהם של מספר פעילים חרדים שקשורים בעקיפין לקידום הנושא האקדמאי במגזר החרדי, הציבור מתבקש להביא כל פרט (תמונה או מידע) שקשורים בעבר או בעתיד של אותם פעילים.
אחד מהם הוא אביגדור רבינוביץ, יו"ר עבודות לחרדים שמגיב 'לקוקר' על ניסיון השיימינג , "ראיתי את המעשה הנפשע של ניסיון להכפיש את שמי ושם חבריי העושים ימים כלילות למען הציבור החרדי. זהו עוד קו אדום שנחצה מבחינה חברתית ובטח מבחינה משפטית. צר לי על כך שהפלג הירושלמי מאבד את הדרך והרבנים שלהם מאבדים את הראש. מי שהורס, מפלג ומכפיש את החברה החרדית, מדובר בקומץ קטן ומושחת, הקוראים לעצמם הפלג הירושלמי.
באם החברה החרדית תתפרק בעוד 20 שנה, הם ורק הם אחראים לכך."

עסקן נוסף ששמו מופיע ברשימה השחורה אמר בתגובה  ל'קוקר'  על פרסום שמו, "איני חושש משום קמפיין וצר לי שאנשים מחפשים היכן להרוס לציבור שלם , גורמים שנלחמים גגד מוסדות האקדמיה לציבור חרדי עושים נזק ישיר לציבור , גם נבחרי הציבור וגדולי ישראל בראשם מרן הרב עובדיה זצ"ל הבינו שהאקדמיה היא מוצר בסיסי למגזר שמחפש ללמוד ולהשתכר בכבוד, המלחמה הזו חסרת טעם ומי שאחראי עליה אינו אלא חסר תעסוקה" ,
וברוח הימים , שיילכו ללמוד באקדמיה ויהיה להם עיסוקים מכובדים יותר .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.