הרשת החרדית שהולכת לטלטל את שוק המשקפיים (וידאו)

על קפה בחמישה שקלים כבר שמענו, וגם על עוף בשקל. עכשיו המהפכה בדרך לשוק האופטיקה: רשת חרדית מציעה כעת משקפי ראייה – מסגרת ועדשה – בחמישה שקלים, כדי לטלטל שוב את השוק.

הרשת שתטלטל את שוק האופטיקה:  על קפה בחמישה שקלים כבר שמענו, וגם על עוף בשקל. עכשיו המהפכה בדרך לשוק האופטיקה: רשת חרדית מציעה כעת משקפי ראייה – מסגרת ועדשה – בחמישה שקלים, כדי לטלטל שוב את השוק.

רשת המשקפיים 280 בהנהלתו של איש העסקים החרדי אברהם גולשמיד, יוזמת שיתוף פעולה מקורי וייחודי עם קופת חולים מאוחדת.  משקפיים בחמשה שקלים בלבד, כן, שמעתם נכון.

אברהם גולשמיד מנכ"ל רשת המשקפיים 280 סיפר בראיון לערוץ 2 על היוזמה:  "כי הוא שמח למען הלקוחות שמגיעים, בסך הכל אני לא מפסיד, אני מרוויח הרבה לקוחת", הוא מצטנע.

בחדשות 2 שלחו לצורך העניין שלושה זוגות משקפיים לאופטימטריסט בכדי שיבדוק את תקינות המשקפיים, ואכן, האחרון התפעל מהמחיר, ואף מהמשקפיים שנמצאו תקינות בכל קנה מידה.

יצויין, כי לקוחות הרשת מקבלים משקפיים באחריות של שלשה חודשים. המבצע הוא ללקוחות עד  גיל 18 שיציגו בפני המוכרים  את כרטיס מאוחדת שיא.

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קודם כל זה לא לכולם, אם יש לו הסדר עם מאוחדת מה החידוש כאן? בטח שהוא מרוויח, מקבל החזר מהמאוחדת. נראה אותו נותן משקפיים ב5 שקלים לכולם.

  אנונימי |
  הגב
  • יש שם מבחר ענק בחמש שקל וקנית לכל הילדים אז יפה לו על היוזמה

   דסי |
   הגב