השאירו את התינוקת בבית ויצאו לרצוח(וידאו)

סייד פארוק ובת זוגו הם שני החמושים שרצחו אמש 14 בני אדם במעון לבעלי מוגבלויות – וחוסלו. חשוד נוסף נעצר. הרקע נבדק {הטבח בקליפורניה}

אימה בקליפורניה: שני החמושים שביצעו את הירי אמש במעון לבעלי מוגבליות בסן ברנרדינו מזרחית ללוס אנג'לס, חוסלו בחילופי אש עם כוחות משטרה, כך אישר השריף המקומי.

מהפרטים שמסר השריף עולה כי החשודים שחוסלו הם סייד פארוק, ילד ארה"ב בן 28 וטשפין מאליק, בת 27 – בני זוג והורים לתינוקת בת חצי שנה. שניהם נהרגו במהלך המצוד שניהלו אחריהם השוטרים. אדם נוסף נעצר לאחר שנראה נמלט מזירת אירוע הירי, אולם טרם התברר אם יש לו קשר למעשים.

לפי שעה המניע לירי לא ברור וההערכות נעות מוויכוח שהתפתח בין בני הזוג לנוכחים במקום, ועד אופציה של אירוע טרור בהשראת הטבח בפריז.

כאמור, 14 בני אדם נרצחו ו-17 נפצעו הלילה (אור ליום חמישי) בארצות הברית במהלך ירי המוני במרכז שיקומי לבעלי מוגבלויות בעיר סן ברנרדינו, הסמוכה ללוס אנג'לס. בתום מרדף וחילופי ירי עם שוטרים, שני חשודים בביצוע הירי נהרגו. אדם נוסף נעצר, אך עדיין לא ברור האם היה מעורב באירוע הירי.

נשיא ארה"ב, ברק אובמה, עודכן על האירוע במהלך ריאיון טלויזיוני וואמר: "אנחנו לא יודעים מספיק על האירוע, אבל ידוע לנו שיש נפגעים ולבנו יוצא אל משפחותיהם‎. אנחנו יודעים שיש תופעה של ירי במדינה הזו, שאין לה מקביל באף מדינה אחרת".

ואילו המועמדת לנשיאות, הילארי קלינטון, הגיבה: "אסור לנו לקבל אירועים כאלו כנורמליים. עלינו לפעול כדי לעצור אלימות מכלי נשק עכשיו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.