'השבוע באשדוד' מלכלך על החרדים: "מטנפים את הפארקים ומשאירים ערמות זבל"

השתלחות חסרת רסן: עיתון השבוע באשדוד יוצא בכתבה הסתה נרחבת כנגד החרדים "שמטנפים" את הפראקים באשדוד ומשתלטים על כל הפארקים העירוניים.

עיתון השבוע באשדוד יוצא בכתבה הסתה נרחבת כנגד החרדים "שמטנפים" את הפראקים באשדוד.

בריכת "בית לברון" נכבשה על ידי החרדים, נכתב בעיתון, בנוסף תואר בכתבה כי  ההשתלטות היא לאורך קו החוף המערבי של העיר. החוף הנפרד, פארק אשדוד ים, פארק הפיראטים וגם פארק לכיש. כל הרצועה בחניונים הצמודים מלא ועמוס בעשרות אוטובוסים מחוץ לאשדוד מירושלים, בית שמש בני ברק ועוד.

"הבעיה שהם נהנים ומלכלכים", נכתב, בכתבה הובאו ציטוטים מתושב אשדוד משה מזר שתקף את החרדים. "אני הולך כל בוקר בפארק לכיש. רואה איך ג'קי מהתברואה מנקה במסירות כמויות זבל. כל בוקר זבל חדש. מידי יום אני רואה בשעות הבוקר משפחות חרדיות רבות שבאים לשם ומשאירים ערמות זבל שפשוט לא ייאמן. למען הצדק אני לא יודע אם רק הם מלכלכים את המקום, אבל רואה איך נהנים ומשליכים אחריהם את האשפה. אותי זה מקומם. השקיעו כל כך הרבה כסף ובנו פארק כל כך יפה. השקיעו המון בשביל מתקן משחקים לילדים, אז למה ללכלך. הגעתם? לבריאות, אבל תנקו אחריכם. במקום שעובדי הניקיון יגיעו שיצמידו פקח שיקנוס אותם, זה יכאב בכיס ויותר לא ילכלכו. ולא משנה מי. כל מי שילכלך שישלם".

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.