השבוע הגורלי של עופרה: בנט ושקד הותקפו: "תתביישו"

אחרי עמונה השבוע הוא השבוע הגורלי של תושבי עופרה. 9 משפחות בעופרה מחכות להחלטת בג"ץ בעניין הריסת הבתים הלא חוקיים. השרים בנט ואיילת שקד נפגשו אמש (מוצ"ש) בעפרה עם מזכירות היישוב בנושא חוק ההסדרה, כשיצאו הותקפו על ידי התושבים וספגו קריאות זועמות. צפו

אחרי עמונה השבוע הוא השבוע הגורלי של תושבי עופרה.  9 משפחות בעופרה מחכות להחלטת בג"ץ בעניין הריסת הבתים הלא חוקיים שהוקמו על קרקעות של פלסטינים. השרים בנט ואיילת שקד נפגשו אמש (מוצש) בעפרה עם מזכירות היישוב בנושא חוק ההסדרה, כשיצאו הותקפו על ידי התושבים וספגו קריאות זועמות . "בחרנו אתכם כדי שתילחמו", אמרו התושבים. "לא בשביל שתיכנעו לביבי, לא בשביל זה הצבענו לכם. תתביישו לכם – בושה וחרפה".

אמש התראיינה שקד ל"פגוש את העיתונות" והגיבה לביקורת של תושבי עמונה לאחר הפינוי האלים במאחז ואמרה כי היא והשר בנט מעולם לא השלו את התושבים. "עשינו כל מאמץ להעביר את המתווה", אמרה.

"הם רואים בנו את האנשים הכי קרובים אליהם", הוסיפה השרה שקד. "פסק דין חלוט של ביהמ"ש צריך לקיים. המדינה עשתה כל שביכולתה כדי לייצר אלטרנטיבה לתושבי עמונה".

השרה שקד התייחסה גם למראות הקשים של פינוי בית הכנסת והאלימות הקשה שהופנתה לעבר השוטרים. "המשטרה הייתה צריכה להתמודד עם אירוע לא פשוט ועשתה את זה בצורה טובה", הבהירה שקד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.