השב"כ פשט על שכונת המחבל (וידאו)

כוחות הביטחון חזרו לערערה וחידשו את המעצרים: יומיים לאחר שחוסל נשאת מלחם, נעצרו היום (ראשון) מספר חשודים בהם אחד מקרובי משפחתו של מלחם. { מעצרים בערערה }

כיומיים לאחר הפשיטה, כוחות הביטחון חזרו לערערה וחידשו את המעצרים: יומיים לאחר שחוסל נשאת מלחם, נעצרו היום (ראשון) מספר חשודים בהם אחד מקרובי משפחתו של מלחם.

אנשי כוחות הביטחון המשיכו לסרוק אחר ראיות נוספות. החקירה מתמקדת כעת באנשים שסייעו על פי החשד למלחם להתחבא – וגם לברוח מזירת הרצח בתל אביב.

בית המשפט אישר הבוקר לשחרר את אביו ואחיו הבכור של המחבל במסגרת הסכמה אליה הגיע עורך דינה של המשפחה נחמי פיינבלט עם המשטרה ועם השב"כ.

צפו – באדיבות רשת

בית המשפט השלום בחיפה אישר את ההסכמה בין הצדדים.

ביציאתו מבית המשפט אמר האב, מוחמד מלחם: "לא שיתפתי פעולה (עם בני), לא בהתחלה ולא בסוף. אני עייף, אני מותש. חוקרי השב"כ עשו את העבודה שלהם והיה צפוי שאני וקרובי המשפחה ניעצר ראשונים".

 

 

"אני מכבד את חוקרי השב"כ, אין לי שום דבר נגדם", הוסיף האב. הוא סירב להתייחס לחיסול בנו ודיבר עליו בלשון הווה: "כולם יודעים אילו תעודות יש לו, כולם יודעים ממה בני סובל".

 

עו"ד עלי סעדי ממשרדו של עו"ד עאדל בויראת, שמייצג את האב והאח, אמר:"האבא מאוד שמח על זה ששוחרר למעצר בית של עשרה ימים ואנחנו מרוצים מהחלטת השופט".

 

"אביו של מלחם ישוחרר", אמר אמש עו"ד פיינבלט בשיחה עם חדשות 2. "כפי שאמרתי מהיום הראשון, האב שיתף פעולה באופן מלא עם שירות הביטחון. מרגע שנתפס נשאת ומרגע שמסרתי להם בשם המשפחה מידע מסויים ראו את שיתוף הפעולה. אני מדבר בשם בני המשפחה, ברור שהם סייעו לתפיסתו".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.