השדרנית הבכירה בעד הפלג הירושלמי(הקלטה)

לאחר סערת ההפגנות באלעד, השדרנית קרן נויבך העלתה לתוכניתה אברך חרדי שסיפר על התעללות המשטרה באשתו ובבתו, נויבך הפתיעה כאשר התייצבה לטובת אנשי הפלג . האזינו. { מפתיע}

לאחר סערת ההפגנות באלעד, השדרנית קרן נויבך העלתה לתוכניתה אברך חרדי שסיפר על התעללות המשטרה באשתו ובבתו שהיו על האוטובוס שהסיע מפגינים לאלעד.

האברך גולל את כל הסיפור בשידור, השדרנית לא יכלה לשמוע את הסבר המשטרה וזעמה בשידור על התנהגותה המקוממת כלפי אזרחים, וכך אמרה:"חייבת להגיד שזה מאוד מטריד, משטרת ישראל כבודה במקומה מונח, אבל חלק מתפקידה זה להגן על הדמוקרטיה, וגם לחרדים שרצו למחות נגד היום הזה, היתה זכות לבוא לידי ביטוי"

כזכור, רבני 'העדה החרדית' וראשי 'הפלג הירושלמי' קראו להגיע לעיר אלעד בכל דרך אפשרית – ולהפגין נגד יום משטרה לקהילה, המשטרה בלמה את האוטובסים עם המפגינים עוד בהיותם בבני ברק.

האזינו לראיון המלא עם האב החרדי

https://soundcloud.com/reshet-bet/mjbcl4bw0nne
בעיר אלעד כמו בירושלים ובתל אביב נערך יום משטרה בהשתתפות המפכ"ל אלשיך בו המשטרה מציגה את יכולותיה בפני תושבי העיר, ב'עדה החרדית' ובפלג הירושלמי יצאו בקריאה להפגין בעיר אלעד מול מקום האירוע.

אך המשטרה החליטה לעצור את כל האוטובוסים שהיו אמורים להגיע היום למחאה, לאחר שהצליחה להניח את ידה על אישורי ההזמנה להסעות. במקביל, נפרשו שוטרים המעכבים במחסומים אוטובוסים, כדי לוודא שאין עליהם מפגינים.

ב'פלג הירושלמי' הפנו אצבע מאשימה כלפי ראש עיריית אלעד ישראל פרוש: "נוהג כדיקטטור", אחר מראשי 'הפלג' הזהיר: "ההחלטה הזו תוביל להסלמה ואלימות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.