השד העדתי יצא מהבקבוק • "הלבנים זוכו – המזרחיים הורשעו"

האם בית המשפט העליון נגוע בגזענות כלפי בני עדות המזרח? גורם מזרחי בכיר המעורה באחת המפלגות טוען היום בתוקף כי העובדה שהערעור של מאיר רבין ואלי שמחיוף נדחה, הוא רק בשל מוצאם המזרחי. { השד המזרחי}

אפליית הספרדים: האם בית המשפט העליון נגוע בגזענות כלפי בני עדות המזרח? גורם מזרחי בכיר שהיה מאלו שהביאו לקמפיין של אחת המפלגות שהוציאה החוצה את השד העדתי מהבקבוק בבחירות האחרונות, טוען היום בתוקף כי העובדה שהערעור של מאיר רבין ואלי שמחיוף נדחה, הוא רק בשל מוצאם המזרחי.

הבוקר קיבלו שופטי בית המשפט העליון את ערעורם של מורשעי פרשת הולילנד. השופטים הקילו בעונשו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שקיבל 18 חודשי מאסר בלבד במקום שש שנות מאסר, ועונשו של ראש העיר לשעבר אורי לופוליאנסקי הופחת לשישה חודשי עבודות שירות בלבד.

מנגד, עונשו של אלי שמחיוף הופחת אך הוא עדיין ירצה שנה ומחצה של מאסר בפועל. היחיד שהשופטים השאירו את עונשו ודחו לחלוטין את הערעור שהגיש, הוא מאיר רבין. לטענת הגורם, הדבר מעיד על אפליה חמורה מצידם של שופטי העליון נגד בני עדות המזרח.

"הייתכן כי מאיר רבין, אשר ברור כי לא נטל שוחד אלא רק תיווך בין נותני השוחד למקבלי השוחד יהיה חמור יותר מעונשו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט אשר לגביו אין ספק כי נטל שוחד והמחלוקת היא רק על גובה הסכום שנטל לכיסו?" שואל הגורם.

"הלבנים זוכו, ואילו המזרחיים הורשעו", אומר לנו הגורם שטוען כי בית המשפט מחמיר בשנים האחרונות כלפי מזרחיים.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעקי הבכיין יודע שזמנו מתקצר והוא בתהליך של אל חזור לכלא שאטה

  יענקי דרעקי הגוסס |
  הגב
  • דרעקי הבכיין יודע שזמנו מתקצר והוא בתהליך של אל חזור לכלא שאטה

   דרעקי המשתכנז הבכיין והגוסס |
   הגב
 2. הגיע הזמן למען השם שתפסיקו עם הכותרות המרגיזות והמשניאות את הדת על הציבור זה באחריותכם

  מישהו |
  הגב
 3. יהי רצון שתפסיקו עם הכותרות המרגיזות והמשניאות את הדת על הציבור

  מישהו |
  הגב