"השואה היא הפרק האפל ביותר בהיסטוריה האנושית" (וידאו)

השואה היא הפרק האפל ביותר בהיסטוריה האנושית, המוח לא יכול לתפוס את הכאב, את הזוועות ואת האובדן". אמר טראמפ בנאום מיוחד ליום השואה. צפו. { מסר מטראמפ }

בנאום מוקלט בפני הקונגרס היהודי העולמי בניו יורק, התייחס נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ליום השואה ואמר, כי יש להביס את האנטישמיות העולמית. "השואה היא הפרק האפל ביותר בהיסטוריה האנושית, המוח לא יכול לתפוס את הכאב, את הזוועות ואת האובדן".

בדבריו הוא פירט את הזוועות שעשו הנאצים ליהודים במלחמת העולם השנייה, "6 מיליון יהודים, שני-שליש מיהודי אירופה, נרצחו בידי הנאצים", תיאר הנשיא. "הם נרצחו בידי רשע שמילים אינן יכולות לתאר והלב האנושי אינו יכול להכיל. ביום הזיכרון לשואה, אנו מביטים בחזרה על הפרק האפל בהיסטוריה האנושית, אנו מתאבלים, אנו זוכרים, אנו מתפללים ואנו מתחייבים – לעולם לא עוד".

טראמפ  הבטיח לסייע בלישראל במאבקה נגד האנטישמיות. "אנו חייבים למגר את הגזענות והאנטישמיות בכל מקום בו הן נמצאות. אנו חייבים לנצח את הטרור ואל לנו להתעלם מהאיומים של ממשל שמדבר בפתיחות על הרצון להשמיד את ישראל", אמר טראמפ בהתייחסו לאירן.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לכבוד ראש הממשלה בניימין נתניהו
    תפנה לרבנים הראשיים שיתקנו איזה תקנון שינציח את השואה לדורות כמו שהינציחו בחגים את פורים פסח וכל מתי שציערו את היהודים עשו מיזה חג לדורות כך גם היום כי נראה לי שזה מתחיל להשכח השואה כמו שהמת מישתכח מהלב אז אנא מימך לפנות לרבנים שיתקנו איזה הגדה או מגילה או או איזה חג או ארוע שינציח את כל השואות שפגעו ביהודים בכל מקום ובמיוחד בארופה . תודה

    HAIM |
    הגב