עם כובע וחליפה: השודד מקריית מלאכי התחפש לחרדי

על פי כתב האישום, האיש נכנס לחנות בלבוש של "חרדי" וביקש לרכוש טבעת. מיד לאחר בקשתו הוא שלף אקדח והחל להתעמת עם בעל החנות, כבן 70

המשטרה עצרה תושב קריית מלאכי בן 41, בחשד שניסה לשדוד חנות תכשיטים באשדוד במסווה של "חרדי", לפני כחודש.

פעולות חקירתיות ואיסוף מודיעין שערכו יחידות המשטרה למעצרו של החשוד. בחקירתו הוא הכחיש את המיוחס לו ובחלק מהזמן אף שמר על זכות השתיקה. ממצאי החקירה העידו אחרת והשבוע יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי.

על פי כתב האישום, האיש נכנס לחנות בלבוש של "חרדי" וביקש לרכוש טבעת. מיד לאחר בקשתו הוא שלף אקדח והחל להתעמת עם בעל החנות, כבן 70. כשהבחין החשוד כי לקוחות נוספים מגיעים לחנות, הוא נמלט מהמקום. כוחות המשטרה שהוזעקו למקום החלו באיסוף ממצאים פורנזיים בזירה ובסריקות אחר החשוד על פי תיאור שאותו מסר בעל החנות.

מהמשטרה נמסר כי "הבנו שנדרשת פעילות אינטנסיבית על מנת להתחקות אחר החשוד במעשה. חזותו החרדית של החשוד עוררה בליבנו ספקות בעניין אמונתו ועל כן החקירה בחנה כיוונים שונים תוך הפעלת אמצעים מתקדמים וחדשניים המצויים ברשות משטרת ישראל".

חקירה מקצועית שנערכה במשטרה בעקבות המקרה תוך איסוף מודיעיני ופעולות טכנולוגיות מבצעיות שונות הביאו למעצרו של חשוד במעשה, כאמור תושב קריית מלאכי כבן 41. הוא הועבר לחקירה במשטרה לאחר שבחיפוש שנערך בביתו אותרו פריטי לבוש ומשקפי שמש התואמים את פרטי לבושו של החשוד במעשה. במהלך חקירותיו בחר החשוד לעיתים לשמור על זכות השתיקה, לעיתים להכחיש את החשדות שהוטחו בפניו ולעיתים גם טען כי בכלל היה בחוף הים – אליבי שאושש הודות לבדיקה טכנולוגית שערכו החוקרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.