השוטרים הופתעו: 3 ילדים חרדים נתפסו בתא המטען

סמוך למחלף נתב"ג לכיוון מערב, זיהה שוטר אגף התנועה רכב פרטי כשבתוך תא המטען הוא מבחין ב-3 ראשים. הפרטים

משטרת ישראל ממקדת את פעילותה באכיפה כנגד עבירות בריונות כביש ומסכנות חיים כאשר בעיקר מי שנתפס אלו הנהגים החרדים להם משפחות מרובות ילדים.

במהלך פעילות אכיפה בכביש 1 בסמוך למחלף נתב"ג לכיוון מערב, זיהה שוטר אגף התנועה רכב פרטי כשבתוך תא המטען הוא מבחין ב-3 ראשים. השוטר המצויד במצלמת קסדה סימן מיד לנהג לעצור בצד בכדי להפסיק את העבירה ולמנוע סיכון של הנוסעים ברכב.

לאחר שהנהג נעצר ניגש השוטר לרכב והבחין כי במושב הקדמי יושב הנהג ועוד נוסע ובמושב האחורי יושבים 3 ילדים, ביקש השוטר מהנהג לפתוח את תא המטען ולהפתעתו גילה כי יושבים בתוך תא המטען על ספסל מאולתר 3 ילדים בגילאים 8-11 כשהם עם הפנים נגד כיוון הנסיעה כפי שניתן לראות בתמונות, הנהג תושב אזור המרכז בן 31 טען להגנתו כי רפד הכין לו את המושבים והוא חיבר באופן פיראטי חגורות לרכב ואינו מבין מה הבעיה, השוטר הסביר לנהג כי עפ"י חוק אסור לעשות כל שינוי במבנה ברכב, וכל שינוי שנעשה שלא ע"י היצרן הינו עבירה על החוק.

בבדיקה מעמיקה יותר נמצא כי נרשם לחובתו של הנהג דו"ח בגין עבירה דומה באותו החודש. הנהג שהסיע 8 נוסעים קיבל קנס בסך 500 ₪ +6 נקודות, כמו כן השוטר ווידא כי הגיע רכב נוסף בכדי להוביל את הנוסעים בבטחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.