השוטר שחיסל את המחבל משחזר: "רוקנתי עליו את כל המחסנית" (וידאו)

צפו בגיבורי היום משחזרים את האירוע: מהרגע הראשון ידעתי שזה פיגוע. האוטובוס עמד בתחנה ואם הטרקטור הוא הרים את הכף ונעץ אותה באוטובוס", תיאר טוויטו. "רצתי מיד לכיוון הטרקטור, למחבל עצמו ויריתי בו כדור או שניים.

 

אריאל טוויטו, סוהר מיחידת "נחשון" הפך לגיבור היום אחרי שירה במחבל בפיגוע הטרקטור בירושלים וביחד עם שוטר נוסף חיסל אותו.

ממיטתו בבית החולים היום (ב') אחר הצהריים שחזר טוויטו את הרגעים בהם הבין שהוא רואה לנגד עיניו פיגוע ופעל בביטחון רב.

צפו בגיבור היום – באדיבות רשת 

טוויטו וחברו אלעד,סיימו משמרת בבית המשפט המחוזי בירושלים והחלו לצעוד לכיוון תחנת האוטובוס, לפתע שמעו צעקות ומחזה מחריד נגלה מולם "מהרגע הראשון ידעתי שזה פיגוע. האוטובוס עמד בתחנה ואם הטרקטור היה רוצה לעבור הוא היה יכול לנסוע בשקט. אבל הוא הרים את הכף ונעץ אותה באוטובוס", תיאר טוויטו. "רצתי מיד לכיוון הטרקטור, למחבל עצמו ויריתי בו כדור או שניים. ראיתי שיורד לו דם מהפה והוא התחיל ליסוע לעברי".

הסוהר  לא איבד את העשתונות. "עברתי לצד השני של הדלת יריתי עוד כדורים לכיוון הגוף שלו וראיתי שהוא מתמוטט. הוא סובב את הטרקטור וזרק אותי. קמתי מהכביש ובשניות נתתי עוד 2-3 יריות. כל הכדורים נגמרו לי ואז הגיעו מהמשטרה וירו גם".

 

מי שהגיע לזירה היה רפ"ק אורן שושן, קצין אג"מ מתחנת לב הבירה שחזה גם הוא בפיגוע והחל לפעול. "קיבלתי דיווח על אירוע של טרקטור משתולל. לקחתי את הקטנוע ונסעתי ברחוב בניגוד לכיוון התנועה עד שהגעתי לזירה", שחזר שושן. "ראיתי אוטובוס הפוך ואת הטרקטור ממשיך להשתולל ומיד הבנתי שזה פיגוע".

קצין המשטרה שלף את האקדח ורץ מהעבר השני לכיוון חלון הדחפור. "הדלת היתה פתוחה ויריתי מחסנית שלמה למרכז הגוף של המחבל. אז אני מבין שהוא עדיין חי, מחליף מחסניות ויורה בראשו שתי יריות".

אלעד, חברו של טוויטו, שהיה איתו בזירה תיאר אף הוא: "שמענו צעקות: 'הצילו הצילו, פיגוע, פיגוע' ואתה מאבד את עצמך", סיפר. "התעשתנו על עצמנו רצנו לכיוון וראינו טרקט

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.