השוטר שסייע לעמוד על המשמר ייחקר? / בנצי גופשטיין

השבוע הודלף לאתר וואלה הפרוטוקול של חקירת שוטר מג"ב המואשם בפגיעה בפרטיות, בכך שהעביר מידע אישי על בנות יהודיות שיוצאות עם ערבים במזרח ירושלים. השוטר ככה"נ ייחקר האם המדליף ייחקר אף הוא? / בנצי גופשטיין {דעה}

השבוע הודלף לאתר וואלה הפרוטוקול של חקירת שוטר מג"ב המואשם בפגיעה בפרטיות, בכך שהעביר מידע אישי על בנות יהודיות שיוצאות עם ערבים במזרח ירושלים.

השוטר העביר את המידע למיכאל בן ארי ואליי במטרה שנסייע לאותן בנות, מהעתיד הצפוי להן על פי ניסיון העבר, עתיד הכולל התעללות פיזית ונפשית קשה ביותר. ויעידו על כך כל אותן בנות שזכינו בחסדי ה' לחלץ מהשבי הערבי בתככי המדינה.

ראשית כל, הדלפת הפרוטוקול היא עדות לצביעות הגדולה שמלווה את הפרשה הזו. אותו שוטר מג"ב מסור מואשם שהעביר אלינו את פרטי הבנות, מתוך אהבת ישראל ורצון טהור לסייע לאותן בנות. הוא דאג להן וכאב על כך שהן גוזרות על עצמן חיי סבל ואלימות, בלי שתהיה להן דרך חזרה. הוא מואשם בזה שפעל כאח נאמן, אני בטוח שכל אחד שהיה רואה את אחותו יוצאת עם גוים היה עושה כל שביכולתו למנוע את הדבר הזה.

ואילו אותו גורם שהדליף, בניגוד לחוק, למערכת החדשות של אתר וואלה את פרוטוקול החקירה עשה זאת מתוך מניעים שפלים, ללא שום כוונה טובה ותמימה. הוא עבר על החוק ביד רמה.

האם יעלה על הדעת שהמשטרה תחקור את ההדלפה הזו? האם אותו פרקליט יועמד לדין או יושעה? ודאי שלא. הרי לנו הצביעות במיטבה. האם מעמידים לדין את כל גורמי המשטרה המדליפים חדשות לבקרים ידיעות לתקשורת נגד חרדים ומתנחלים?

אולם החמור מכל הוא שהשוטרים נאלצים להעביר אלינו, אנשים פרטיים, את הטיפול והסיוע לאותן בנות.

היכן מערכת החינוך? האם התבוללות היא מילה גסה כיום? האם "אחמד בן שרה" היא לא תופעה נוראית שמערכת החינוך צריכה להתמודד עמה בבתי הספר? האם אין צורך לחנך את בנות ישראל על הסכנות העומדות בפני הבנות?

היכן רשויות הרווחה? האם רשויות הרווחה באמת אינן יודעות מה יעלה בסופן של אותן בנות? הרי מדובר על סרט ידוע מראש. ניצול ופיתוי של בנות במצב נפשי קשה או ממשפחות הרוסות, על מנת לספק את מאווייהם של ערבים שפלים, בלי יכולת לצאת מהשבי בחיים.

היכן משטרת ישראל? האם אין תפקידה לשמור על בריאותן ושלומן של אותן בנות? מדוע ידיהם של השוטרים כבולות?

עד שסוף סוף יש שוטר שנלחם למען אותן בנות, במקום לקבל צל"ש הוא עומד למשפט.

אנחנו, בניגוד לפרקליטות, נמשיך לעמוד לצדו ולסייע לו, כמו שנמשיך לעמוד לצדן של אותן בנות, אחיותינו ולסייע להן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.