השוטר שעצר את המחבלת משחזר: "הפנים שלי נשרפו, הבנתי שמנעתי אסון גדול יותר" (וידאו)

השוטר שמנע פיגוע גדול במחסום ליד מעלה אדומים, מדבר מחדר בית החולים ומשחזר את הרגעים הדרמטיים שבו שמע את הפיצוץ המחריד שהוביל לפציעתו – אך לסיכול פיגוע גדול. "הרגשתי שנפצעתי, הפנים שלי נשרפו, הבנתי שמנעתי אסון גדול יותר" {השוטר משחזר}

השוטר שמנע פיגוע גדול במחסום ליד מעלה אדומים, מדבר מחדר בית החולים ומשחזר את הרגעים הדרמטיים שבו שמע את הפיצוץ המחריד שהוביל לפציעתו – אך לסיכול פיגוע גדול.

ברכבה של המחבלת נמצאו גם בלון גז ומטען חבלה נוסף. לאחר האירוע משחזר חן את הרגעים שהובילו לסיכול פיגוע גדול בשטח ישראל.

צפו – באדיבות רשת

הבוקר  הוא הגיע  למחסום לאחר שסיים לעבוד ועשה את דרכו חזרה לביתו בגבעת זאב. "הגעתי למחסום, יש שם נתיב תחבורה ציבורית שמיועד לרכב עם שלושה נוסעים, אבל הבחנתי ברכב שנוסע מאחור עם אישה אחת בפנים", סיפר.

זירת הפיגוע סמוך למחסום א-זעים

"המשכתי לנסוע והיא המשיכה להתקרב עוד ועוד, הרגשתי שמשהו לא בסדר", הוא מספר. "למזלי יצאתי עם שכפ"ץ. אמרתי לה שהיא עוברת עבירה ואז היא צעקה 'אללה אכבר' ועשן יצא מהרכב שלה".

"חשבתי שמשהו נשרף שם והלכתי להביא מטף ופתאום היה פיצוץ ואז הבנתי שהיא מחבלת", תיאר. "היא חבשה מטפחת ודיברה בגמגום, הייתה עצבנית אבל לא הבנתי מה קורה". כתוצאה מפיצוץ המטען נכווה חן בפניו. "אנשים הגיעו וביקשתי מהם לא ליראות כי היא כבר הייתה פצועה והסכנה חלפה. הרגשתי שנפצעתי, הפנים שלי שרפו".

"הבנתי שגם היה בלון גז באוטו ושמנעתי אסון גדול יותר", הוסיף. "לכן אנחנו משרתים במשטרה, כדי להגן על חיי האזרחים. לא ציפיתי שזה יגיע אליי, אני תמיד מעודכן בכל פיגוע ולא חשבתי שזה יפגע בי. אני מתרגש כי אני מבין שיכולתי למות ואני פה בריא ושלם".

לאחר הפיגוע, ארבעת ילדיו של חן  החולים והתייצבו לצד מיטת אביהם. "הבן הגדול אמר לי 'אני מרגיש שיש לי אבא גיבור'", סיפר. "אני במשטרה 33 שנים, עברתי שתי אינתיפאדות ואני מקווה שזה תעבור כמה שיותר מהר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.