השופט רוזן: "שלם עם העונש שגזרתי על אורי"

רוזן מגיב היום (שלישי) לראשונה לקבלת הערעורים בבית המשפט העליון, ולא מביע חרטה על העונש שגזר על ראש עיריית ירושלים לשעבר, אורי לופוליאנסקי. "אני שלם לחלוטין עם העונש שנתתי לאורי לופוליאנסקי", אמר רוזן { לא מתחרט}

מי שחטף היום מכה לפרצוף הוא השופט דוד רוזן, שהרשיע את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ונאשמי פרשת הולילנד בבית המשפט המחוזי.

שופטי בית המשפט העליון הפכו את ההחלטה שלו שנכתבה לאחר שנים רבות ו"קרעו" אותה לגזרים.

רוזן  מגיב היום (שלישי) לראשונה לקבלת הערעורים בבית המשפט העליון, ולא מביע חרטה על העונש שגזר על ראש עיריית ירושלים לשעבר, אורי לופוליאנסקי. "אני שלם לחלוטין עם העונש שנתתי לאורי לופוליאנסקי", אמר רוזן במהלך דיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב .

 

רוזן  ניסה לדחוק בצדדים להגיע להסדר וטען כי "במקרה של לופוליאנסקי הפרקליטות ביקשה תשע שנים ואני בסופו של דבר גזרתי עליו שש שנים".

 

 

מוקדם יותר הבוקר החליטו שופטי העליון להקל משמעותית בעונשו של לופוליאנסקי וקיבלו את הערעור על גזר הדין וקבעו כי הוא ירצה שישה חודשי עבודות שירות.

לופוליאנסקי הגיב: "אני חושב שצריכים גם בעניין הזה לעשות, אנחנו כולנו יודעים שיש הרבה דברים שצריכים לשנות במדינה ובמיוחד במה שנקרא 'פרקליטות' ודברים כגון אלו. אין ספק שצריך להיות פה תיקון ייסודי. שלא יהיה פה מצב שתופרים תיקים כדי לקבל תיקים ועוד כל מיני דברים מהסוגים הנוראיים האלו. השאלה הראשונה עוד שהייתה, כל העניין הוא ירושלמי, אנשים ירושלמיים, אולמרט ירושלמי, עיריית ירושלים –  מה פתאום זה היה בתל אביב? ככה זה, יש דברים שהם משונים….".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.