השחקנים המסורתיים דורשים: לא לאחר לכניסת השבת

שחקני הלאומית יקדימו את המשחקים בשישי? השחקנים המסורתיים של הליגה הלאומית שלחו מכתב ובו שתי דרישות שיאפשרו לאוכלוסיית השחקנים המסורתיים/דתיים להיות פעילים ומקצוענים ולא לפגוע בשבת

לאחר שנחלו הצלחה במאבק להזזת משחקי הכדורגל מראש השנה לימי חול  השחקנים המסורתיים של הליגה הלאומית שלחו מכתב נוסף ובו שתי דרישות נוספות, על מנת שיאפשרו לאוכלוסיית השחקנים המסורתיים/דתיים להיות פעילים ומקצוענים ולא לפגוע בשבת, כך מפרסם אתר ספורט 5.

במכתב שישגרו בימים הקרובים להתאחדות לכדורגל, חתום על ידי רוב שחקני הקבוצות הדתיים ושאינם דתיים, נאמר: "אנו מודים לארגון השחקנים ולאריה אלטר באופן אישי על ההצלחה בדחיית המשחקים שהיו עתידים להיות משוחקים ב-26.9 – חג שני של ראש השנה. בזאת, באנו על התחייבותנו ההדדית לביצוע הפעולות הבאות"

"יש לפעול במסגרת ההתאחדות או המנהלת להקדמת שעת המשחקים המתקיימים בימי שישי בשבוע, כך שמשחקים אלו יסתיימו לכל המאוחר שעה לפני כניסת יום שבת או חג". בנוסף, ציינו שם כי "יש להתחשב בשחקני הכדורגל שומרי המסורת הדתיים ו/או שאינם דתיים, כדי שלא ישחקו ו/או יתאמנו במשחקים או אימונים המתקיימים בשבת", כך נכתב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.