"השידוך" שמסעיר את התעשייה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של "אקטואליק": שבוע החגיגות של הצלמים: מה גילה שימען בריטקופף לעיתונאים? ליצמן במונית • נשות הפרסום חגגו • התמונה הפרובוקטיבית של הזוג החרדי • ועוד

שבוע סוער וגדוש במסיבות, הופעות והשקות ראוותניות עבר השבוע על הברנז'ה. בינתיים בקליינע ממשיך לקבל ד"שים מפה ועד קפריסין, או כפי שהיטיב להגדיר אחד החברים – "בקליינע" זה כמו חמין, זורקים לסיר כל מה שיש,  ובסוף יוצא טשולנט עסיסי.

השבוע שחלף היה ככל הנראה השבוע שבו נולדו הצלמים. ביום שני בערב נערכה מסיבת יום הולדת בהפתעה לצלם שלומי כהן. האיש שהשיל ממשקלו עשרות קילוגרמים בחודשים אחרונים לאחר דיאטה רצחנית, הגיע כשהוא מלווה עם שיירת רכבים לעבר מערת ליפתא בכניסה לעיר, שם המתינו לו עשרות אנשי ברנז'ה שהכינו לו מסיבת הפתעה תחת הסלוגן 'ההוא גברא דשלומי'.

בקליינע שנתקע בפקק בכניסה לעיר, ירד במורד המדרגות עד המערה והתיישב לסעוד עם העיתונאים שברכו אותו לרגל השמחה. אחד העיתונאים "הכבדים", שיחזר את תחילת דרכו של הצלם כאשר הזכיר את אברהם פרסטר במונחים של "ז"ל" ואת סיפור הצ'יפסים, וקינח ב"תמשיך לעדכן אותנו כל בוקר בסטורי". העיתונאי שמעון ברייטקופף סיפר על הקשר ההדוק שלו עם נסיך הצילום החרדי, שמגיע אליו לארוחות שבת יחד עם עשרות בחורי ישיבות. "רעייתי", העיד שימען, "אוהבת הכי את שלומי. הוא מותק של בחור".

יום למחרת, יום שלישי, ערכה אשת הצלם יוסי רוזנבוים (שרק חזר ימים ספורים לפני כן מעוד סיבוב בעולם), מסיבת יום הולדת בהפתעה ליוסי בקרב בני המשפחה וחברים בעיר התורה והחסידות בני ברק.

התמונה של ‏‎Chani Pollak‎‏.

שדר הרדיו ניר קפטן חגג יום הולדת עם חברים טובים' ביניהם גד אלבז, שמחלים ברגל הפצועה.

חשיפת בקליינע לפני כמה שבועות על התמונה הפרובוקטיבית של אושיית הרשת החרדית, ממשיכה לעורר סערה. התמונה התפרסמה השבוע על שער מקומון עיתון 'ידיעות ירושלים' עם תגובת אושיית הרשת בה נמסר: "אנשים שמערערים על דברים שלא קשורים אליהם לא מעניינים אותנו, ושכל הקנאים יסבלו".

לבקליינע נודע כי בני משפחתה של אושיית הרשת הופתעו מההד התקשורתי שהסיפור תפס ועוד על גבי שער המקומון המפורסם.

זמר חרדי נודע נמצא בקשרי שידוכין עם דוגמנית חרדית. כך פרסם כתב ברנז'ה חרדי בדף הטוויטר שלו. לטענת יודעי דבר בביצה, השניים יוצאים לעיתים רבות, ונצפו אוכלים יחד במסעדות. הזמר עצמו מתגורר בעיר ליד עיר חרדית במרכז הארץ. בני משפחתה של הדוגמנית, לעומת זאת, טוענים כי הדברים אינם נכונים. מחברת ההפקות המייצגת את הזמר נמסר: "אנו לא מתייחסים לחייו הפרטיים".

מלך זילברשלג מהתאגיד, הגיע לטעום מהקוגל המוצלח בחנות פיקדלי בירושלים. הבעלים, ממי קפלן, פינק כיד המלך הטובה עליו.

גדולי הזמר החסידי נחתו השבוע בישראל לסיבוב הופעות. פריד הרביץ סיבוב של 12 הופעות במרכז הקונגרסים, ובן דוד מתעתד להגיע בשבוע הבא לאותו מקום. ואילו שוואקי נחת בלונדון לשורה ארוכה של מופעים היסטוריים ברחבי אנגליה לאחר תכנון והפקה של חודשים רבים בהפקת שרון דניאל פרו. והנה הצוות הבינלאומי של המופע שהתכנס לצילום משותף:

במהלך הופעתו בלונדון, הצהיר מיסטר פריזדנט על ירושלים מאוחדת, ושוואקי הקדיש שיר לכבוד המאורע כשברקע הוקרנה תמונתו של הנשיא צועד במעלה הר הבית.

גדול הזמר החסידי אברהם פריד, הגיע השבוע לתפילת מנחה בבית המדרש של הגר"ש אויערבאך בישיבת מעלות התורה בשכונת שערי חסד בירושלים. מקורביו הסבירו כי הוא בשנת אבל, וכל מקום לאמירת קדיש מקובל עליו.

ומשם המשיך פריד במסע אחר מציאת העמוד בשל ה"חיוב":  והנה הוא כאן למחרת, בביהכנ"ס בביה"ח הדסה.

המנחה קורין גדעון, בת זוגתו של חילי סרוצקין, בוגר חברון גאולה, התלחששה בכניסה לאולפן ערוץ 2 עם טאלנטי הערוץ. העיתונאי ישראל כהן שהיה בדיוק במקום הטה אוזן, ושמע אותה מתייחסת לסערת יונתן רזאל "השווער שלי, הרב סורוצקין, אומר שלא חייבים לשים את הכיסוי הזה". על החברונער'ס שמבקשים דירה אמרה: "זה כבר מוגזם. אני קיבלתי חתן מחברון בחינם. אגב הוא היה גם במיר אז הרווחתי כפול". שמישהו יספר לקורין על "ההבדל" בין חברון גאולה לגבעה.

דירה בחינם…

ומי שלקח את אקט הצניעות של רזאל צעד קדימה הוא הזמר קובי ברומר, שחושב מקורי..

גם "בעל המנגן" עמירן דביר, לקח צעד אחד יותר מידי, ועט על פניו מסכה של פורים. האף (שמצונן גם בימות הקיץ הלוהטים) נאטם באופן הרמטי.

מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי ודוד בן בסט, איש רדיו ותקשורת ישראלי – מנכ"ל ובעלים של שלוש תחנות רדיו אזוריות, נצפו משוחחים בכניסה לאולם בה התקיימה שמחת הברית לבנו של הרב חיים פוקס.


והיו לנו גם השקות: כתבת הנשים של אקטואליק, סמדר בנטוב, ובעלה אבי בנטוב, נצפו בהשקת מסעדת שאלוט בתל אביב, בהשקה השתתפו שורה של זוגות בברנז'ה, בהם רונן בוסתן ורעייתו, ושמוליק ופייגי אברהם.

נשות התעשייה חוגגות
רונן בוסתן ורעייתו מרימים לחיים

סגן ראש העיר ויושב ראש מחלקת הבניה בירושלים הכריז במסיבת עיתונאים על זה שהוא רץ לראשות העיר ירושלים. מר מאיר תורג׳מן המועד עם הסיכוי הגבוה להיות ראש העיר הבא.

וקצת פוליטיקה: חבר הכנסת יגאל גואטה נצפה השבוע בחנות הצעצועים שלו בבני ברק כשהוא מפקח מקרוב על מכירת הסביבונים לחנוכה. גואטה המשיך משם לאולפני קשת שם (לא) סגר על הגשת תוכנית.

גורמי אופוזיציה בגור מתדרכים כי שר הבריאות המתפטר נראה בשמחת הבר מצווה של מקרובו גוטסמן כ"מת מהלך", כמו כן לדבריהם נראה השר לשעבר נצפה "נוסע במונית", וכי הוא במצב ירוד מאוד.

ואילו משה אבוטבול לא הולך לשום מקום וממשיך לרוץ..

לחוג בית יוקרתי שהתקיים בהרצליה ובו פרס אבי גבאי היו"ר הנבחר של מפלגת המחנה הציוני את משנתו, הוזמנו אף העו"ד הבכיר משה אוסדיטשר והמתמחה חיים חרל"פ, שציינו שאף אמרו זאת לאבי גבאי באופן ישיר כי אמנם מדובר באדם ישר הגון וחביב, אך דבר ראשון לציבור הדתי והחרדי יש את רבותיו אשר מורים להצביע למפלגות הדתיות, בנוסף לא ייתכן כי דתיים יצביעו למפלגה אשר חורטת על דגלה חילולי שבת. דבר שהתקבל בהבנה אף אצל אבי גבאי.

כל המי ומי הגיע בבוקר שישי לבית הכנסת לדרמן, שם נערכה הברית לבנו של יענקי קנייבסקי האיש החזק ברשב"ם.

הרב קסלר עם גוטרמן

אנשי ברנז'ה ואישי ציבור רבים הגיעו השבוע לשמוח בברית לבנו של פיני עזרא חבר מועצת עיריית ירושלים.

הריזלים חגגו השבוע בחתונת האחות שנערכה אי שם במרכז הארץ, המוזמנים שהגיעו לאולם התקשו להבדיל בין האחים לבית ריזל שדומים שתי טיפות סוכר.

שרגא ניימן שנופש בארה"ב הגיע בעת נאומו של הנשיא טראמפ לבית הלבן ועשה לו "לייק" בתגובה להכרזתו על ירושלים כבירה.

ולמי שדאג, משה גלסנר מגיש המהדורה המרכזית נחת בשעה טובה בנתב"ג ביום שישי לאחר שבועיים של חופשה פרטית.

למי  שחושש מתחקיר: תחקירינית "ידיעות אחרונות", אראלה שטרנבוך, שחשפה השבוע את פרשת האפלייה במגדלי בני ברק, נסעה לחו"ל  -לצורך חופשה.

הזמר יוני ברגר נצפה בהכנות אחרונות לשבת ב'יריד השבת' בפתח תקוה.

בביתר עילית נחנכו אמש (חמישי) המשרדים החדשים של העיתון הדיגיטלי 'שחרית' המופץ כמידי יום ביומו בתפוצת מיילים אליו מנויים למעלה משישים אלף מנויים. המשרדים החדשים שנפתחו בביתר ישמשו את עורכי וכתבי העיתון.

ועד כאן להשבוע!  ואל תשכחו להדליק! חנוכה שמח!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם יתקבלו בכיף ובאהבה במייל של המדור – ‫nbjovsr88@gmail.com‬

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. 1 צודק יש כאילו חרדים שהם חילונים יותר מחילונים ונשותיהם יותר פרוצות מחילוניות. פשוט זה יותר פרוץ כשאתה כאילו חרדי. סוג של העצמת הפריצות

  במילה אחת אתם מגעילים וחיוככם מנובל כמוכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איכס

  פשוט מגעיל
  ועוד אלה הסלב של חרדים
  גועל נפש אולי נקראים ישראלים הלבושים בכיפה לפעמים ונשותיהם ככל הגויות
  בושה שקוראים עליהם
  אין חילול השם יותר מזה

  משה |
  הגב