השיחה המרגשת בין אביו של אלאור עם נתניהו: בכי ודמעות – האזינו

אחרי שנתניהו השווה בטעות בין הורים שכולים לבין אביו של אלאור אזריה, ערוץ 20 חושף שיחת טלפון שקיים ראש הממשלה עם האב צ'ארלי במהלכה אביו של אזריה לא יכול היה להתאפק ונשנק מבכי . האזינו.

אחרי שנתניהו השווה בטעות בין הורים שכולים לבין אביו של אלאור אזריה, ערוץ 20 חושף שיחת טלפון שקיים ראש הממשלה עם האב צ'ארלי בו נשמע אביו של אזריה פורץ בבכי במה שממחיש את סבלו הרב שעובר עליו, "הבדיקה תהיה הוגנת ומקצועית", הבטיח נתניהו, "  בשיחה."אני מבין למצוקתך".

וידיאו באדיבות רשת

נתניהו אמר לצ'ארלי אזריה,  "אני אבא לחייל אני מבין את המצוקה שאתם נמצאים בה", אמר נתניהו לאחר אביו של אזריה פרץ בבכי. "החיילים שלנו בחודשים האחרונים עומדים באומץ לב בנחישות מול התקפות טרור, מול מרצחים שבאים להרוג אותם, והם נדרשים לקבל החלטות בזמן אמת, בתנאי שטח, בלחץ ובאי וודאות. זו ודאי מציאות לא פשוטה".

"הנקודה הראשונה היא שאני בטוח שהבדיקה מתחשבת במכלול הנסיבות הללו, ואני משוכנע שהיא תהיה מקצועית והוגנת כלפי הבן שלך", הבטיח נתניהו. "הנקודה השנייה היא שאני סומך על צה"ל ועל הרמטכ"ל ועל הבדיקה ב-100%. אני חושב שגם אתה צריך לסמוך על המפקדים ועל הבדיקה. עם ישראל חייב להישאר מלוכד, מאוחד סביב הצבא משום שאסור לנו. יש לנו רק צבא אחד ועוד הרבה מבחנים גדולים לפנינו".

"אנחנו מבקשים רק משפט צדק", השיב אזריה לנתניהו. "לא יכול להיות שישפטו את הילד בשטח בלי ממצאים, בלי שום דבר. אדוני ראש הממשלה, יש דברים שכנראה שאתה לא יודע, שאנחנו יודעים, שאם אדוני יישמע את זה אני חושב שהכול יסתובב והכול ישתנה. חוצמזה שביתי פתוח עבור אדוני לביקור ואשמח לארח אותך".

נתניהו שב על עמדתו באוזניי אזריה, וטען כי הוא סמוך ובטוח שהבדיקה תתבצע במלוא ההגינות. "שלא תחשוב לרגע שלא ייתנו את הבדיקה האובייקטיבית והמקצועית וההגונה ביותר לבן שלך", אמר ראש הממשלה. "אני מבקש שתעביר את זה לכל המשפחה".

בתום השיחה  צ'ארלי אזריה השתנק ופרץ בבכי: "את כל חיי נתתי למדינה הזו אדוני ראש הממשלה. אני נכה המוכר ע"י משרד הביטחון. אני איש משטרה מעל 30 שנה, חקרתי עבריינים, הכנסתי אותם לבתי סוהר והובלתי אותם עם אזיקים בידיים".

אזריה תיאר את הרגע שבו הובל בנו באזיקים לאולם בית המשפט, וקולו התרסק מבכי. "כשאני רואה את הבן שלי עם אזיקים…", אמר האב ולא הצליח לסיים את המשפט. בשלב זה נתניהו השיב: "צ'ארלי, אני מבין ללבך, אני סומך על הבדיקה, ויתנו לו (לאלאור) את כל הזכות להגן על עצמו".

"אני רוצה שתאמין בזה, ואני רוצה שתפעלו גם בהתאם לזה", הוסיף נתניהו. "תציגו כל מה שיש לכם להציג במסגרת הבדיקה. היא תהיה הוגנת ומקצועית – בזה אני בטוח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.