השיטור העירוני בב"ב פינה חוות סוסים

במבצע של השיטור העירוני בבני-ברק, פונתה לפנות בוקר חוות סוסים בלתי חוקית, שהוקמה בשטחים שבבעלות מינהל מקרקעי ישראל בצפון העיר, באזור תחנת הרכבת. {בהוראת זייברט}

במבצע של השיטור העירוני בבני-ברק, פונתה לפנות בוקר חוות סוסים בלתי חוקית, שהוקמה בשטחים שבבעלות מינהל מקרקעי ישראל בצפון העיר, באזור תחנת הרכבת.

ביום שני בבוקר התקבלה הודעה בעירייה על השתלטות לא חוקית על השטח והקמת חוות סוסים בו. עם קבלת ההודעה, הוצא ע"י העירייה, בהנחייתו של חנוך זייברט, ראש העיר,  צו פינוי מינהלי, ולצורך זה פעלו שוטרי השיטור העירוני ופקחים עירוניים בפיקודו של פקד מאיר סויסה, מפקד השיטור העירוני ושל מר שלמה מלכא, מנהל מח' השיטור העירוני.

כחלק מהפעילות של השיטור העירוני  בתחומי איכות החיים הסביבתיים  והקפדה על חוקי העזר העירוניים וחוקים ארציים, השיטור העירוני גם ביצע פינוי של מאות כלי רכב נטושים שפוזרו באזורים שונים של העיר, ומהווים, לרוב, מפגעים  הן במישור הבטיחותי והן במישור הפרעה לחנייה. לצורך זה הודבקו, במהלך המבצע, התראות פינוי הנדרשות  ונשלחו הודעות רישום לבעלים הרשומים לפינוי הרכבים. בעלי הרכבים שלא נענו ולא ביצעו את פינויים, נגררו כלי הרכב ע"י קבלן חיצוני בליווי השיטור, ובעלי הרכבים חוייבו בהוצאות גרירה ואחסנה.

הפעילות  השוטפת היומיומית של השיטור העירוני כוללת גם מניעת התפרצויות לבתי-עסק ולבתי מגורים, טיפול אינטנסיבי בנושא השבחי"ם, סיורים ברחובות העיר, אבטחה ציבורית, גיבוי לפקחים באכיפת חוקי תכנון ובניה וחוקי- עזר עירוניים, סיוע באכיפת חוקי תנועה, אבטחת אירועים, טיפול מניעתי ותגובתי למטרדי רעש והפרת מנוחה, שמירה על המדרכות פנויות לרווחת התושבים ומבצעים מיוחדים בגינות ציבוריות, לצד הסיוע הקהילתי בתקופות החגים ובכינוסים גדולים.

לקראת החגים הקרבים ובאים כונסה ישיבת הערכות מקיפה, בראשות הרב חנוך זייברט, ראש העיר, שתעסוק בשמירה על שלום הציבור ומעורבות בהתנהלות התקינה והשוטפת בעיר, ובין היתר, יאכוף השיטור העירוני עבירות על חוקי העזר העירוניים, מניעת הוצאת סחורה למדרכות, רכילות וכדומה. כדי לקדם את התכניות לחגים זומנו לישיבה הגורמים העירוניים, ובהם הרב אברהם רובינשטיין, מ"מ רה"ע; הרב ישראל דרנגר, רמ"ט רה"ע; הרב חנוך זיידמן, מנהל אגף תשתיות ופיתוח; מר דוד עמר, מנהל אגף הנדסה; רפ"ק הוד לוי, קצין מבצעים משטרת מרחב דן; פקד מאיר סויסה, מפקד השיטור העירוני; מר שלמה מלכא, מנהל מח' השיטור העירוני ומר שלמה בורובסקי, מנהל המוקד העירוני. במסגרת המפגש, סוכם גם כי השיטור העירוני יגיש בקרוב תכנית הערכות מפורטת במגוון נושאי אכיפה ואבטחה לחגים.

%d7%97%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%9d-2 %d7%97%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%9d-3 %d7%97%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%9d-4 %d7%97%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%a1%d7%95%d7%a1%d7%99%d7%9d

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.