השיניים בוקעות, החום עולה? טיפטיפות לתינוק ירגיע ויסייע

תהליך צמיחת השיניים אצל תינוקות הוא אחד הגורמים המרכזיים לבכי ועליית חום. אם התינוק שלכם בן יותר משלושה חודשים ונראה שהוא סובל ממצוקה ומכאבים ללא סיבה, ייתכן שהתחיל אצלו תהליך בקיעת השיניים.

בקיעת השיניים הראשונות אצל התינוק היא תהליך טבעי שמכין אותו לקראת שיניים בריאות בחייו הבוגרים. תהליך בקיעת השיניים כרוך בכאבים עזים, בכי ועליית חום, אבל חשוב שתדעו: התינוק שלכם לא חייב לסבול.

רופאי ילדים ברחבי העולם ממליצים על שימוש במשככי כאבים בעת הצורך. טיפטיפות נובימול של כצט מתאימות במיוחד לתינוקות בתקופת צמיחת השיניים. הן מגיעות בתרחיף מרוכז, בטעם תות שילדים אוהבים וקל לתת אותן לתינוק גם כשהוא סובל מכאבים. הטיפות לא רק מורידות חום, אלא גם מפחיתות כאבים וכך מסייעות להרגיע את התינוק.

טיפטיפות נובימול מבוססות על פראצטמול – מרכיב הנחשב לחומר פעיל נפוץ ביותר להורדת חום ושיכוך כאבים. רופאים רבים ממליצים על פראצטמול לשיכוך כאבים כבר לאחר ברית המילה כמו גם לכאבים כתוצאה מבקיעת שיניים.

הניסיון הרפואי איתו רב (למעלה מ-40 שנה) והתכשיר הוכח כיעיל ובטוח לשיכוך כאבים לתינוקות והורדת חום גם מגיל לידה.

לאריזת טיפטיפות נובימול מצורף מזרק – המאפשר התאמה מדויקת של המינון למשקל הגוף של התינוק. מומלץ במיוחד לגילאי 0-3 שנים.

גם בזמן צמיחת השיניים – טיפטיפות נובימול המתאים ביותר לתינוק.

טיפטיפות נובימול – המבוסס על פראצטמול מומלץ ביותר על ידי רופאי הילדים – מוגש במנה קטנה וטעימה שתינוק יכול לבלוע בקלות מבלי לפלוט – ובטעם תות עדין

את טיפטיפות נובימול ניתן להשיג בכל בתי המרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים ללא מרשם רופא.

אין בדברים האמורים, אלא המלצה בלבד ויש להתייעץ ברופא הילדים קודם לכן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.