השיר שנולד בזכות הצדיק מנהריה ורשב"י (הקלטה)

הזמר והיוצר ישי שלר עבר בשנה האחרונה תקופה לא קלה בה הוא הרגיש הרבה צורך להודות, וב"ה בעקבות ההודאה הוא ראה הרבה נקודות של ישועה, שבסופו של דבר גרמו לו לצאת עם סינגל חדש "אשר טוב". האזינו {האזינו}

השיר שנולד בזכות הישועה: הזמר והיוצר ישי שלר עבר בשנה האחרונה תקופה לא קלה בה הוא הרגיש הרבה צורך להודות, ובעקבות ההודאה הוא ראה הרבה נקודות של ישועה, שבסופו של דבר גרמו לו לצאת עם סינגל חדש "אשר טוב".

אחד הדברים שהיו מקום להודאה, היה זה עניין בריאותי שהרופאים המליצו לשלר לבדוק, מקרה שהיו בו הרבה חששות ופחדים למרות שכביכול היה זה עניין של מה בכך.

שלר החליט לפנות למורו ורבו האדמו"ר הצדיק מנהריה רבי דוד אבוחצירא שליט"א כדי לקבל ברכתו ועצתו, ובכל פעם שהגיע אליו אמר לו הרב "זה כלום, ובעז"ה הכל יהיה כלא היה".

בנוסף נסע שלר כמה פעמים לציון הרשב"י לשפוך שיח של ממש, כמה שעות בכל פעם עד השעות הקטנות של הלילה ובכל פעם כשסיים ספר תהילים מילה במילה, כל הזמן הבטיח לעצמו במחשבה שגם בעז"ה שיראה את זה מאחוריו, גם אז יגיע להודות, וכך היה – הבעיה חלפה כלא היתה, שלר נסע שוב למירון וסיים את ספר התהילים מתוך הודאה ושבח ותפילה לעתיד, כשכמובן גם סעודת הודיה יחד עם 'נשמת' נחגגה בביתו.

אנקדוטה מעניינת קרתה לו באותו ערב עת סיים את קריאת התהילים, הוא בא להחזיר את ספר התהילים למקומו באחד המדפים ופתאום נתקל בספרון של זמירות שבת מקופל ומאובק שהיה נראה לו ששוכב קצת בבזיון, שלר התכוון ליישר את הספרון ולהניחו בצורה מכובדת, לא לפני שהוא מעיין ככה בדפים לוודא שאינם מקומטים, ואז הוא נתקל במילים שהיו לו ממש בבחינת מים קרים על נפש עייפה "אשר טוב גמלנו, להללו ולשבחו ולספר הודו", שלר שניחן בכושר הלחנה מיוחד הלחין במקום את המילים שהפכו בימים אלו לסינגל החדש והרביעי.

גם על העיצוב לא פסח שלר והפעם עוצב הסינגל בדמות הזמנה לחתונה, כן בדיוק כמו זו שכולנו מקבלים מידי פעם בתיבת הדואר אך הפעם היא מכילה בפנים דיסק עם הסינגל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.