השכנה שכנעה שתשאר – האשה התגרשה

הרוצח ישי שליסל התגורר בעיר החרדית מודיעין עלית, לאחר הדקירה הראשונה שביצע ב-2005, במהלך אותם חודשים היו שכנים שניסו להניע אותה מלהתגרש וטענו כי מוטב שתחכה לו .אך בסופו של דבר הם התגרשו בעודו בכלא.

הרוצח ישי שליסל התגורר בעיר החרדית מודיעין עלית, לאחר הדקירה הראשונה שביצע ב-2005, הוא נשפט לעשר שנות מאסר. לפני שלושה שבועות הוא חזר לקריית ספר, ואף תושבים טוענים כי כמה שעות לפני שדקר תלה בקרייה מודעות כנגד המצעד.

תושבים בעיר מתארים את דמותו של האיש. "אדם סגור, לא חברותי, לא מדבר, לא היה לו סביבה קרובה או חברים יותר מידי. היה נראה קצת קוקו כזה".

 

לאחר מקרה הדקירה בירושלים, רעייתו הגישה בקשה לגירושין לאחר שהחל לרצות את עונש המאסר,  במהלך אותם חודשים היו שכנים שניסו להניע אותה מלהתגרש וטענו כי מוטב שתחכה לו .אך בסופו של דבר הם התגרשו בעודו בכלא.

משפחתו של שליסל הינה חרדית אך פתוחה ומודרנית, ורחוקה ממקרים קיצונים.

מכר של שטיסל מילדותו סיפר ל-nrg על "ילד רגיל, לא זוכר בו שום דבר חריג, ההורים שלו אנשים צדיקים, משפחה רגילה וטובה, אני אפילו לא ידעתי שיש להם בן כזה. הם חרדים, אבל ציוניים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אכן נודע הדבר פעמים רבות השרופים הם כמו גפרור אם אין להם הכוונה נשרפים ומתעקמים, מלבד העניין שהבחור כנראה התגעגע לכלא,מאשר להיות גרוש בודד.

    נחמן |
    הגב