השכרת גנרטור – פתרון מושלם כשאין חשמל

עבודות הגינה והשיפוצים תמיד נדחות בתירוצים שאין חשמל שמגיע עד המקום המבוקש, אז לידיעת כל המתרצים יש פתרון מושלם והוא השכרת גנרטור. גנרטור, או בשמו העברי מחולל, הינו מכונה המגיעה בהספקים שונים באמצעותה ניתן להפוך אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית שפותרת את האדם מהצורך להיות ליד מבנה עם שקעים המספקים חשמל. באופן זה אפשר להיות במקום פתוח ללא חשמל ועדיין לעבוד עם כלי עבודה חשמליים בזכות הגנרטור שמספק את הזרם החשמלי. הגנרטור הראשון כפי שהוא מוכר למדע הומצא על ידי חוקר בריטי בשם פאראדיי שהצליח בשנת 1832 להפיק בעזרת מגנט זרם חשמלי. בעקבות תגלית זו בנה גנרטור עשוי לוח נחושת ושני מגנטים שהצליחו להפיק זרמים חשמליים חלשים. מאז ועד היום עבר הגנרטור טרנספורמציה אדירה והוא שימושי מאד בכל תחומי החיים.

השכרת גנרטור אפשרי לכל דורש

השכרת גנרטור אפשרית וזמינה כיום יותר מבעבר. עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה הגנראטורים של ימנו אינם נראים מורכבים ומסורבלים כמו קודמיהם וניתן להתאים אותם בדיוק לאופי העבודה או הצורך והכל במחיר שפוי לכל כיס כולל יכולת שינוע הגנרטור ברכב הפרטי עד למקום היעד. אחד הדברים שצריך לתת עליו את הדעת טרם השכרת גנרטור הוא המקום ממנו שוכרים. רצוי וכדאי שאותה חברה ממנה הוחלט ששוכרים את הגנרטור תהיה אמינה ומוכרת עם יכולת מענה לכל תקלה או בעיה שעלולה לקרות בכל שעה משעות היממה.

השכרת גנרטור לכל מטרה

כפי שהוזכר בסעיפים מעלה, השימוש בגנרטור הוא למעשה עבור כל מטרה כמעט בהעדר חשמל ולהלן מספר דוגמאות מורכבות יותר:

  • שימוש בערכת קריוקי במסיבה עם חברים על חוף הים.
  • חיתוך עצים עם דיסק בבית שטרם הסתיימה בו הבנייה.
  • ביצוע עבודות ריתוך בשטח.
  • גיבוי בבתי חולים בעת הפסקות חשמל עבור חדרי הניתוחים.
  • יציאה לנופש עם קרוואן בשטח הפתוח הרחק מקווי חשמל. בדרך זו מספק הגנרטור המושכר את כל החשמל הדרוש עבור בילוי בחיק הטבע באופן בטוח ומושלם.

חשוב להקפיד ולשאול טרם השכרת גנרטור כזה או אחר מה יכולת אספקת החשמל שלו. לרוב גנרטורים מחזיקים עד 10 שעות לפחות טרם צריך לטעון אותם מחדש, לכן חשוב לוודא שבעת השכרת גנרטור הוא יהיה מוטען במלואו. רוב הגנרטורים בשוק עובדים על דיזל או על בנזין, וההחלטה מה לקחת תהיה בהתאם לעלות הבנזין והדיזל.

המאמר מוגש באדיבות בסט רנט – השכרת ציוד: http://www.bestrent.co.il

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.