השלישייה נפגשה עם נתניהו: "תוקם ועדה למען השבת"

לאחר חילולי השבת שנערכו במחלף השלום, עלו בצהרים ראשי ש"ס ויהדות התורה, השר אריה דרעי, השר יעקב ליצמן ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, ללשכת ראש הממשלה ומחו בפני ראש הממשלה בנימין נתניהו על חילול השבת. בתום הפגישה סוכם על הקמת ועדה.

לאחר חילולי השבת שנערכו במחלף השלום, עלו בצהרים ראשי ש"ס ויהדות התורה, השר אריה דרעי, השר יעקב ליצמן ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, ללשכת ראש הממשלה ומחו  בפני ראש הממשלה בנימין נתניהו על חילול השבת.

 

בצל הסיכסוך המתוקשר עם  כץ, הביעו נציגי הסיעות מורת רוח רבה מהתנהלות שר התחבורה ישראל כץ שרימה אותם והעצים את חילול השבת תוך כדי התרסה בהודעות לעיתונות וצילומי רחף.

דרעי, ליצמן וגפני הפנו אצבע מאשימה כלפי מנכ"ל רכבת ישראל. הם טענו כי הוא "אחראי ישיר לפגיעה בכבוד השבת וראוי שלא יישא בתפקידו יותר". בפגישה הובהר כי מנכ"ל הרכבת עוזב את תפקידו בחודש הקרוב.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הבהיר לחרדים כי הוא מחוייב לסיכומים בעניין זה. "שמירת השבת חשובה לי מאוד. זהו יום המנוחה הלאומי ואני לא מוכן שיאמרו עליי שאני פוגע בשבת" אמר ראש הממשלה.

 

לסיום, סוכם  בפגישה עם נתניהו על הקמת וועדה על שמירת השבת, בהם יהיו  חברים מנכ"ל משרד רה"מ, מנכ"ל משרד התחבורה, מנכ"ל משרד הכלכלה, נציגי ראשי המפלגות החרדיות, נציג שר החינוך ונציג הרבנות הראשית.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מררררררן

  מה ררררוצים ממני?

  מה כבררר אסורררר לי לקחת מליוני דולררררים לכיס?

  הרררי למדתי בצעירותי בחברררון שמותרררר להציל מן הדוב ומן האררררי, ובמיוחד ששינתי שמי לאררריה

  רררודפים אותי רררק בגלל שאני מררוקאי.

  אוי מררררן סיוטי שאגת נוכלוף לא נותנים לי מנוח

  נוכלוף דרעי |
  הגב
 2. מתי מקימים וועדה על הפקרת הכותל לרפורמים בידי מכלוף?

  יאסר מדינה ואיברהים ממרן הגוססים |
  הגב
 3. יש לבצע חילוט מהיר לעשרות דירותיו של הפושע והנוכל מיידוף דרעי לטובת בניית אגפים שיקלטו את כל המכלופייאדה הנוכלים והגנבים בתשלום כולל כולם, וחינוכם מחדש, את שאר התקציב להחזיר לקופת המדינה ולהתקזז על 70,000,000$ שנגנבו ע"י מכלוף בשנות ה 90 מכספים שיועדו למקוואות ועוד.

  צביקי כהן וחיים ביטון |
  הגב
 4. שיקימו וועדה על הנדל"ן שהבטיח ***** לדרעי אם הנציג של שס בעירייה יעדר בהצבעה על השבת.

  וגם על הדרך וועדה לתכנון העברת מכלוף ועשרות כתבלביו בתשלום בתקשורת, ובשאר הגופים לכלא שאטא

  המקים הלאומי |
  הגב