השמאלנים מתוסכלים ויוצאים בקמפיין "לא לתרום לפריפריה"

גולשים מתוסכלים מכך שהשכבות החלשות הצביעו לנתניהו – וקוראים להסתגרות בבועה: "אל תספרו לי על שכר מינימום, מפוטרים בדרום וילדים רעבים"

הזעם והתסכול במחנה השמאל לאחר ניצחונו הסוחף של ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות מביא לקמפיין חדש ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר: "לא לתת".

במסגרת הקמפיין קוראים גולשים שונים להפסיק עם הסולידריות ועם התרומות לנזקקים ולשכבות החלשות, בשל העובדה שרוב אותם חלשים שהיו זקוקים לשינוי – בחרו בנתניהו. יש לציין כי לא מדובר בקמפיין מאורגן אלא בתגובות ספורדיות של גולשים שזוכים לתגובות ושיתופים רבים.

אותן קריאות ברשת, שמציפות את הפייסבוק, טוענות כי אם לאותם נזקקים כל-כך טוב כאן, ולפיכך הם החליטו לבחור בנתניהו – אין באמת סיבה לעזור להם ולהיענות לקריאות לתרום ולסייע.

"לקראת חג הפסח אני מזכיר לכם שבארץ חיים מאות אלפי אנשים שאין להם איך לחגוג", כתב אחד הגולשים בפייסבוק. "חשוב שלא תתרמו להם אפילו שקל. הם חלק ממזימה מתוזמרת היטב של גורמים בשמאל בניסיון להפיל את נתניהו, והם ממילא בחרו ממשלה שתשנה את המצב שלהם, אז חבל שתתערבו ותהרסו. חג שמח!".

גולשת אחרת כתבה סטטוס הקורא גם כן להפסיק עם הסולידריות: "מהיום אני רוצה שקט. מהיום כל אחד דואג לעצמו. אל תספרו לי על משכורות מינימום ועל אנשים שלא גומרים את החודש או על מפוטרים בדרום. לא רוצה לשמוע על ילדים רעבים ועל חד-הוריות במצוקה, על עובדי קבלן מתוסכלים ועל פנסיה נשחקת.

"אל תטיפו לי על 'החלטת העם והרוב קובע'. אני יודעת מה זו דמוקרטיה, רק שמהיום שכול אחד ידאג לעצמו, בלי תוכניות טלויזיה על עצמאים מתמוטטים ועל טייקונים שאוכלים לנו את הפנסיה. בלי כתבות על בתי-חולים עמוסים, רופאים מתוסכלים וכיתות מפוצצות. אל תקריאו לי את אחוזי מקבלי תעודות הבגרות בדרום ולא את מדד העוני, העושר והכושלאמא שלכם.

"אל תתקשרו לבקש ממני תרומות, ואל תספרו לי כמה רע לכם, תסתדרו לבד, אנחנו ילדים גדולים, נתנו לנו פתק להצביע, העם אמר את דברו, בוקר טוב ישראל, בוקר טוב תל-אביב".

גולש אחר כתב סטטוס ברוח דומה: "דרומים יקרים – אבטלה, יוקר המחיה, עליית מחירי הדיור, מפעלים שנסגרים, מפוטרים בני 50 בלי עתיד, מלחמות, קסאמים, הזנחה של הפריפריה. לא רוצה לשמוע יותר אף מילה. פשוט סתמו וזהו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.