אסון הנברשת: "השמיים נפלו עלינו. החתן והכלה מסוגרים בחדרים"

כמה שעות לאחר האסון הכבד בני המשפחה מספרים : "התחילו לרקוד ואז הנברשת נפלה, למה צריך לתלות משהו כל כך כבד?". אבי החתן: "הייתי אמור להכין הנברשת; מודה לאלוקים שזה לא קרה"‎

הערב השמח ביותר בחייהם של החתן והכלה שחגגו את ליל כלולותיהם באולם האירועים "עדיה" ביבנה" הפך בן רגע ללילה העצוב בחייהם.

נברשת הענק שהוצבה מעל הבר קרסה והביאה למותה של אחת האורחות, כבת 50. כ-20 אחרים נפצעו.

 

דקות אחרי האירוע (יבניתון)

גיסה של ההרוגה גולל בשיחה עם חדשות 2 Online את רגעי ההלם והתדהמה שבה מצויה המשפחה "לא דמיינו שהערב יכול להיגמר ככה. למה צריך נברשת כזו ענקית?".

"עשר דקות אחרי שעזבנו קיבלנו את הטלפון על האסון", הוא אמר. "זה משהו שלא היינו חושבים עליו. הבר נמצא באמצע הרחבה, אחרי שאנשים גמרו לאכול הם הלכו לשם והחלו לשתות, רקדו – והנברשת נפלה".

הדוד תמה על גודל הנברשת שהותקנה באולם האירועים. "אני לא יודע איזה בטון יכול להחזיק אותה. באמת שזה לא הגיוני. צריך לחשוב לפני שמעמידים דברים עם משקל כזה".

ההרוגה באירוע הותירה אחריה "שלושה ילדים אחרי צבא שעומדים להתחתן בקרוב. היא החזיקה את כל הבית, מה בעלה יעשה בלעדיה? הוא שבור".

אביו של החתן, דוד לוי, אמר בריאיון לרדיו דרום 101.5 כי בהיותו מסגר במקצועו, היה אמור להיות זה שיעשה את הנברשת באולם. "אני מודה לאלוקים שלא אני ייצרתי את זה, אחרת המצפון שלי היה מרגיש הרבה יותר גרוע".

לוי מאשים את המהנדס שחתם על האישורים באולם האירועים. "זה חוסר אחריות משווע, לא ייתכן שדבר כזה יחזיק את עצמו בלי שום אבטחה משנית".

על האסון שפקד את משפחתו הוא אמר: "זה בלתי נתפס, השמיים נפלו עלינו. החתן והכלה מסוגרים בחדרים; הם נחים ומעכלים את האירוע הנורא שקרה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.