השף יונתן רושפלד מבשל למהדרין

לראשונה, גם הציבור החרדי, צורך המזון הכשר למהדרין, יוכל ליהנות מהשף וממומחיותו הנדירה בבישול ובניהול מטבח באוכל כשר למהדרין מן המהדרין,

השף הנודע יונתן רושפלד מוכר לציבור הכללי כבעל מסעדות יוקרה וכאחד מגדולי השפים בעולם המזון היוקרתי בישראל.  מסעדותיו מלאות עד אפס מקום והביקוש של הציבור בישראל ליהנות מיצירותיו הקולינאריות מוכרות בכל ענף המסעדנות. אך הפעם, לראשונה, גם הציבור החרדי, צורך המזון הכשר למהדרין,  יוכל ליהנות מהשף וממומחיותו הנדירה בבישול ובניהול מטבח באוכל כשר למהדרין מן המהדרין, כאשר הפעם הראשונה שבה יבשל רושפלד למהדרין לציבור החרדי, יהיה בחג הפסח הקרוב, וזאת למאות משפחות חרדיות אשר יגיעו מכל רחבי העולם להתארח במלון, ביוון.

המלון, רסורט כרתה פאלאס, שגם הוא עצמו ברמה של חמישה כוכבים וצמוד לחוף הים ביוון, יהווה כאמור מקור עליה לרגל מכל רחבי העולם, וזאת בעיקר בשל העובדה שהשף העולמי יונתן רושפלד לא רק יכוון וייתן את הנחיותיו הכלליות לגבי אופי המזון שיוגש בפסח לאורחי המלון, אלא הוא ואנשי צוותו המקצועיים ובהם הקונדיטור עידן חדד, יתארחו במלון בכל ימות החג וילוו את כל הנושא הקולינארי בכל ימות החג. "רושפלד הולך להיות מעורב ברכישת כל עגבניה והוא זה שמחליט לגבי כל ירק וירק שנכנס למטבח"  כך מגדיר איש העסקים הרב משה פרידמן , אנטוורפן, אשר עומד מאחורי הפרויקט ביוון.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.