ה'שפעת': אשת האברך אושפזה במצב קשה

אשת אברך מקריית ספר שבמודיעין עילית אושפזה במצב קשה בבית החולים בלינסון, האישה כבת 30 מאושפזת במצב קשה במחלקת טיפול נמרץ נשימתי בבית החולים בלינסון לאחר שנדבקה בשפעת החזירים. {מכת מדינה}

אשת אברך מקריית ספר שבמודיעין עילית אושפזה במצב קשה בבית החולים בלינסון, האישה כבת 30 מאושפזת במצב קשה במחלקת טיפול נמרץ נשימתי בבית החולים מעייני הישועה לאחר שנדבקה בשפעת החזירים.

האישה אושפזה אך לפני כיומיים בלבד לאחר שלא חשב בטוב, לאחר אבחון קצר התברר כי נדבקה בשפעת, בעלה הנו אחד האברכים החשובים במודיעין עילית ובוגר ישיבת פוניבז' בבני ברק.

בהיכלי בתי הכנסת במודיעין עילית נתלו מודעות הקוראות לציבור להתפלל עבור האישה. כמו כן עצרות תפילה נערכות כל העת בבתי הכנסת לרפואתה.

האישה נדבקה בנגיף שפעת החזירים, ככל הנראה, על ידי אחד מקרובי משפחתה. המקרים הראשונים של שפעת החזירים התגלו במרץ 2009 בצפון אמריקה, אולם הדבקה מאסיבית בין בני אדם דווחה לראשונה במקסיקו סיטי, כאשר שם דובר על הדבקה באמצעות שיעול, עיטוש ומגע עם חולים.

המקרה הנוכחי מגיע אחרי שורה של מקרים בחודש האחרון וזה לאחר תקופה ארוכה שבה לא נרשמו עדויות על תחלואה בעקבות הזן הזה של השפעת.

הציבור נקרא לקרוע שערי שמיים עבור האישה מרת שיינא חיה בת רבקה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.