"השקופים" של ש"ס: מאות עובדי רשת החינוך של המפלגה לא מקבלים משכורת(הקלטה)

'גלי צה"ל' חושף: מאות עובדי רשת 'מעיין החינוך התורני' של המפלגה לא מקבלים משכורת מזה מספר חודשים. עובדים ברשת: " בהנהלה מעדיפים לשלם למקורבים". תגובת ש"ס: "הטענות – מקורם בבתי ספר שטרם קיבלו רשיון הפעלה, או במורים הממתינים לתקנים ממשרד החינוך"

חשיפת 'גלי צה"ל': מאות עובדי רשת מעיין החינוך התורני של ש"ס לא מקבלים משכורת מזה מספר חודשים. מספר עובדים פנו לבית המשפט בדרישה שיורה להנהלת הרשת לשלם את משכורותיהם באופן מיידי.

הלנת השכר מתרחשת על רקע קמפיין 'השקופים' של ש"ס, אולם עובדי הרשת קובלים על כך שבשעה שש"ס מתיימרת לדאוג לכלל "השקופים" במדינה, היא שוכחת את "השקופים" אצלה בבית.

ג', מנהל בית ספר, סיפר ל'גלי צה"ל' על התקופה הקשה: "אני עובד בחינוך התורני מעל ל-10 שנים ולמעשה מספטמבר השנה אני לא מקבל שכר בכלל. אשתי לא עובדת, אני הייתי המפרנס היחיד בבית ויש לי כמה ילדים בבית…היום אני חי רק מהלוואות, אני במשיכת יתר בבנק, והלוואות לקחתי מגמ"חים. אני מתגלגל עד שהרשת תואיל בטובה להסביר את המשכורת, אני לא רואה שש"ס הם באמת אלה שדואגים למסכנים ולאלה שאין להם".

עובדים אחרים שסירבו להתראיין סיפרו כי על אף ההלנה המדוברת, הרי שלמקורבים ההנהלה ממשיכה לשלם כרגיל.

מש"ס נמסר בתגובה: "רשת מעיין החינוך התורני עומדת באופן מלא בכל ההתחייבויות הכספיות כלפי עובדיה, ככל שיש טענות על הלנת שכר הרי שמקורם בבתי ספר שטרם קיבלו רשיון הפעלה, או במורים הממתינים לתקנים ממשרד החינוך. אנו פועלים מול משרד החינוך על מנת לסייע להם ומקווים שהעלאת הנושא לסדר היום התקשורתי תסייע לפתור את מצוקתם".

[alooma ref="a7cc035e4ba1d32c4b99390d1bc5affc.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שקוף יקר.
  אריה דרעי מעוניין בקול שלך בקלפי.
  אחר כך הוא ייקח את התקציבים שנותנים לו בשבילך ויסדר בהם ג'ובים והטבות לבני משפחתו ולמקורבים לו.
  אל תהיה גם שקוף וגם אפוף.
  תן לדרעי מה שמגיע לו – פתק של אלי ישי.

  יחזקאל סרנגה |
  הגב
 2. הקמפיין של שס האמיתי

  אם אתה מעוניין לדאוג לעצמך – אל תצביע ש"ס, אי אתה שקוף בשבילנו.

  אם אתה מעוניין להעשיר את דרעי ומשפחתו – תצביע שס,

  שס למען הגנבים השקופים

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב