"השריפה בפלטבוש -לא כתוצאה מהחנוכייה"

האסון בפלטבוש – יעקב עשור חברו של אבי המשפחה יוסי אזן סיפר מבית החולים לגלסנר ב'קול ברמה' על פרטי האירוע ועל מצבם של בני המשפחה ששרדו את התופת. האזינו

האסון בפלטבוש – יעקב עשור חברו של אבי המשפחה יוסי אזן ישירות מבית החולים לגלסנר בקול ברמה': "יוסי מודע למצב", הוא אומר, "כרגע הוא מחובר לחמצן".

על השמועות כביכול השריפה נובעת מהחנוכייה שדלקה אמר החבר, "כמעט בוודאות השריפה היא לא כתוצאה מהחנוכייה, לפי אופן התפשטות השריפה".

עשור חברו של אבי המשפחה יוסי אזן סיפר עוד כי "ההלוויה תתקיים בשעה 18:00 שעון ארה"ב. האבא יוסי, דניאל ושילת נמצאים במצב טוב יחסית, ראיתי אותם לפני חמש דקות. יש שמועות לא נכונות על מצבם.

האזינו לראיון

מוקדם יותר דיווחנו כי ארבעת בני משפחת אזאן נספו בשריפה שפרצה בבניין מגורים ב-14 אווניו. האם ושלושת ילדיה בני -11 -7 ו-3 נפטרו. האבא במצב קשה מאוד ואושפז יחד עם שאר הילדים במצב קשה בבית החולים.

ל"אקטואליק" נודע כי הגופות יוטסו ביממה הקרובה לישראל והלוויתם תתקיים מחר בישראל. קרובי המשפחה והחברים הרבים מישראל המומים.

בני המשפחה

יוסי אזרן, אבי משפחה היה מוכר במשך שנים בחנות ׳ברון כובעים׳, והיגר לפני כמה שנים לארצות הברית לצורכי פרנסה. הלילה פקד את המשפחה האסון הכבד כאשר שריפה פרצה בניין המגורים בו התגוררה המשפחה שחלקה נספתה בלהבות.

בסביבות השעה 2:30 לפנות בוקר (שעון ניו יורק) התקבל דיווח על בניין מגורים שעולה באש. כוחות החירום וההצלה שחשו למקום החלו לפנות עשרות פצועים כאשר מהדקות הראשונות היה ברור שמשפחה אחת לכודה בלהבות ונמצאים בסכנת חיים מיידית. חלק מלוחמי האש נפגעו במסגרת המאמצים לחלץ את הנפגעים ופונו אף הם לבתי החולים.

הציבור נקרא להתפלל לרפואת האב וילדיו ושאר המאושפזים בבתי החולים בתוך שאר חולי ישראל.

יוסף בן אהובה מסעודה

שילת אהובה בת לוזה עליזה

דניאל בן לוזה עליזה

אברהם בן לוזה עליזה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.