השר אורי אריאל בראיון וידאו: "שום סערה, אני מאמין לרה"מ ונמשיך לבנות כפי שסוכם"

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל בראיון מיוחד לערוץ 2 במהדורה המרכזית משיב לכל הטענות מה שנתפרסם כי נתניהו נזף בו על שפירסם מכרזים לבניית עשרות אלפי יחידות דיור: "אנחנו מייצרים במשרד כל הזמן מלאי תכנוני, על מנת שבהמשך נוכל להגיע לשיווקים, במשך השנים מתגלגלות תכניות בהיקף של מאות אלפי יחידות דיור בכל הארץ, גם ביהודה ושומרון, הלכנו למיקור חוץ בתחום הזה והדבר מצריך מכרז. זה מה שהתפרסם. אין בזה שום חידוש ולצערי גם שום בנייה".

אריאל אמר כי רה"מ הסביר לו כי הדבר רגיש מאוד, אך כל זה לא אומר שלא נמשיך לבנות: "ראש הממשלה הסביר את הרגישות המדינית שנמצאת בשיאה בעת הזאת וביקש להיות רגיש ולנהוג בהתאם", אמר. "הוא אמר שנמשיך לבנות. אני מאמין לו וסומך עליו וביחד נמשיך לבנות כפי שנסכם בינינו".

שר השיכון ניסה להמעיט בסערה שחוללו דבריו: "לצערי, לא מדובר בבנייה אלא בהתכוננות לתכנון", הסביר. "אם בעוד 6-7 שנים תצא מזה דירה ראשונה, זה יהיה הישג גדול". ואף התייחס למשא ומתן בין הפלשתינים, וקבע: "המשא ומתן תקוע כי הם לא מוכנים לוותר על זכות השיבה, בינתיים השיחות נמשכות ואני גם מעריך שאבו עלא יחזור בו מפרישתו. זה הכל חלק מהצגה".

צפו בוידאו – באדיבות רשת

צילום- אהרון והב

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.