השר ארדן: חלק מהציבור החרדי תומך בליכוד

השר לביטחון פנים גלעד ארדן אמר בראיון כי חלק מהציבור החרדי אף תומך במפלגת השלטון הליכוד, והצהיר כי בהליכוד ערוכים לבחירות

הבחירות הכלליות אמנם אולי לא יוקדמו בסוף, אבל בהליכוד, כך אמר אמש השר גלעד ארדן, כבר ערוכים אליהן.

ארדן אף הוסיף כי חלק מהציבור החרדי תומך בליכוד.

"ראש הממשלה הוא יו"ר הליכוד והוא חייב לדאוג לליכוד, ישנם שותפים שצריכים להבין כי אם פניהם לבחירות, הליכוד יהיה ערוך ומוכן לבחירות לא פחות מהם. גם חלק הציבור החרדי תומך בנו ופועל בתוך שורות המפלגה", אמר ארדן בראיון ל'קול חי'.

ארדן התייחס גם ליעד השאפתני שהציב נתניהו למפלגתו לקראת הבחירות – 40 מנדטים – והסביר כי הם עשויים לבוא "מקולות הבוחרים שבחרו בכחלון, יש עתיד ומהבית היהודי".

ארדן גם התייחס להמשך קיומה של הקואליציה, ואמר: "נדע בקרוב, לאור החלטת בג"ץ על חוק הגיוס, מה יהיה עם הקואליציה, אין ממשלה יותר טובה לציבור החרדי, יותר ממה שיש היום. לקראת ראש השנה נשכיל לעבוד יחד ולראות כל אחת מעלת חברינו ולא חסרונו. נמשיך יחד עם תום הקדנציה וגם לאחריה כשותפים".

בהתייחס לזירה הביטחונית סיפר: "אני חבר בקבינט, ויושב בכל דיוני הקבינט ולא שמעתי אף חבר קבינט שמעוניין לפתוח במערכה צבאית ולהיכנס לעזה. יש הצהרות לתקשורת ויש דיונים בקבינט. את הבאת השקט בדרום עדיף לנסות במחיר זול יותר. אף שר לא קורא לכיבוש עזה כולל כולם. המטרה שלנו אינה לשלוט בעזה אלה שלא יירו על העוטף. אם לא תהיה ברירה – ניכנס".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.