השר בנט זועם: "לממשלה הזאת אין זכות קיום" (וידאו)

השר בנט יורה בתוך הבית: "לממשלה הזאת אין זכות קיום". צפו


(באדיבות רשת)

השר בנט אמר את זה באירוע באוניברסיטת בר אילן, מדבריו: "קונספציית המגננה – הקונספציה שישראל תמגן את עצמה לדעת קורסת מול עינינו. אסור שבבירת ישראל אנשים יתחבאו מאחורי בטונדות. בטונדות הן עידוד לטרור. אני קובע כאן, בצורה הברורה ביותר: ממשלה שמסתתרת מאחורי בטונדות במקום שהמחבלים יסתתרו מאחורי בטונדות, אין לה זכות קיום".

עוד אמר יו"ר הבית היהודי: "הגיע הזמן לבצע חומת מגן בבירה שלנו בירושלים. בחומת מגן חדרנו למרכזי הערים והטרור נעצר. לא התחבאנו, תקפנו. לא ברחנו, ניצחנו. חומת מגן זה לתפוס את המחבלים במיטות שלהם ב-3 לפנות בבוקר, להגיע אל המסיתים ברשתות, לתפוס את מחסני הזיקוקים, להגיע אל המפקדים שלהם.

"צריך להרים לעם ישראל את הראש. צריך להפסיק להאשים את עצמנו. הפצועים עוד בסכנת חיים ואני כבר שומע שמקרבנו יש כאלה שמאשימים אותנו. שרוצים להשתיק אותנו. אבל אנחנו לא נשתוק, כי הטרור משתולל. אנחנו לא נשתוק, כי אזרחים פוחדים ללכת לכותל. אנחנו לא נשתוק, כי מבטלים טיולים לעיר הבירה שלנו. קונספציית המגננה קרסה, כפי שקרסו קונספציות רק לאחרונה".

בנט האשים את אבו מאזן שהוא לא רק מסית אלא גם טרוריסט: "צריך להגיד את האמת גם אם היא לא קלה. אבו מאזן שאומר שיהודים מטמאים את הר הבית בעצם כניסתם אליו, וקורא לעצור אותם בכל דרך הוא לא פרטנר – הוא טרוריסט. אבו מאזן ששלח מכתב ניחומים למשפחת המתנקש ביהודה גליק, ותנועתו הכריזה על רוצח תינוקת בת שלושה חודשים כשהאיד – הוא לא פרטנר – הוא טרוריסט. אבו מאזן שהתאחד עם חמאס, עם משגרי הטילים וחופרי המנהרות, פועל יחד איתו ומעודד אותו לפגוע בכמה שיותר יהודים, הוא לא פרטנר – הוא טרוריסט".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.