השר בנט ערך תפילת שחרית יחד עם החכי"ם החרדים על המטוס התקוע – צפו

גם כשהמטוס תקוע יהודי נשאר יהודי, וכך היה עם יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט שנצפה מניח תפילין ואף מתפלל יחד עם חברי הכנסת החרדים מיהדות התורה ומש"ס כדי להשלים מנין.

בין חברי הכנסת שנתקעו נשמעו התבדחויות שונות על מצבם,יו"ר הקואליציה יריב לוין שמח על ההצבעות שהתבטלו ויושבי ראש ועדות הכלכלה והכספים נאבקו על הזכות להשתמש במטען היחיד לאייפון שנמצא במטוס. כמה מחברי הכנסת ששמרו על הומור אמרו כי "בוז'י לא ממריא", ושחסר מעוף לפוליטיקאים הישראלים.

בתמונה המשותפת שאותה פירסמה איילת שקד בדף הפייסבוק, נראים חברת הכנסת שולי מועלם וראש מפלגתה נפתלי בנט במהלך תפילת הבוקר שאותה ערך במטוס יחד עם החכי"ם החרדים, שקד כתבה: "אנחנו תקועים כבר 7 שעות במטוס בשדה התעופה הצבאי בקרקוב. כשחוזרים מאושוויץ לוקחים דברים בפרופורציה, שומרים על מצב רוח טוב", ואף הוסיפה "מיכאל אוריך, שיושב לידי, ניצול בוכנוואלד, שומר על אופטימיות ומצב רוח מרומם".

גם נפתלי בנט פירסם תמונה בדף הפיסבוק שצולם מהנייד שלו, שבה הוא מציג את מזג האוויר החורפי דרך חלון המטוס אפוף האדים. "לילה במטוס התקוע בפולין", "חשש קל שעמיר בניון איבד את השמיעה מהנחירות שלי". הוסיף בבדיחותא.

צילום: דף הפיסבוק של בנט
צילום: דף הפיסבוק של בנט

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.