השר בנט: ״לעולם לא להעביר סנטימטר אחד של אדמה לאוייבנו״

בנאום בפני מאות אנשים שהגיעו מעשרות קהילות יהודיות מרחבי העולם ובעת שהנשיא טראמפ נועד עם ראש הממשלה העביר השר נפתלי בנט מסר חד משמעי

צפו • השר בנט במסר לטראמפ: ״לעולם לא להעביר סנטימטר אחד של אדמה לאוייבנו״

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום שלישי 23 מאי 2017

שר החינוך והתפוצות ח״כ נפתלי בנט פתח הערב את אירועי שבוע ירושלים של תנועת המזרחי העולמי שהחלו בערב גאלה בבנייני האומה. בנאום בפני מאות אנשים שהגיעו מעשרות קהילות יהודיות מרחבי העולם ובעת שהנשיא טראמפ נועד עם ראש הממשלה העביר השר נפתלי בנט מסר חד משמעי.
״אני לא דואג על אירן, אולי קצת, אבל אנחנו יודעים איך להגן על עצמינו. ישראל חזקה ומתחזקת כל יום יש לה כלכלה חזקה וצבא חזק. אנו צריכים להמשיך להאמין בעצמנו ולעולם ולא העביר סנטימטר אחד של אדמה לאויבינו. אתם יודעים מה התפקיד שלנו? להיות משענת הברזל של ממשלת ישראל – להבטיח שכולנו נישאר חזקים כי אנחנו חזקים!
השר נפתלי בנט התייחס גם למשימה הלאומית והמאבק בהתבוללות ואמר: לכל דור יש משימה. ב 1948 המשימה היתה להילחם ולייסד מדינה. ב 1967 להילחם ולאחד את ירושלים. ב 2017 המשימה שלנו היא להציל את היהודים.
יש לנו מיליונים של יהודים ברחבי העולם ואנחנו מאבדים אותם לנישואי תערובת והתבוללות. כעת משימתנו מחברת את ארץ ישראל תורת ישראל ועם ישראל יחד. אתם  בסוף חוזרים אבל אתם חוזרים חזקים ואתם תדחפו את היהודים חזרה לארץ ישראל״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.