השר והמפכ"ל נפגשו עם ראשי הרשויות החרדיות

השר לבט"פ גלעד ארדן ומפכ"ל המשטרה נפגשו היום עם ראשי וחברי רשויות חרדיים מכל הארץ. מטרת המפגש הינה חיזוק הקשר בין במגזר החרדי למשטרת ישראל.

מפכ״ל המשטרה והשר לביטחון פנים גלעד ארדן  נפגשו (ה') עם ראשי הרשויות החרדיות במטרה להגביר את שיתוף הפעולה ואת האימון של החרדים בישראל מול המשטרה.

על רקע התיעודים הקשים של אלימות ברוטאלית כלפי החרדים במאה שערים החליטו במשרד לביטחון פנים להדק את הקשרים בין רשויות האכיפה לראשי הציבור החרדי בערים החרדיות.

בפגישה השתתפו ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט, ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, מאיר רובינשטיין ראש עיריית ביתר עילית, יעקב גוטרמן ממודיעין עילית ישראל, ישראל פרוש ראש עיריית אלעד וכן סגני ראש עיריית ירושלים החרדים.

במהלך המפגש ראשי הרשויות העלו את הנקודות בהן יש צורך בחיזוק השת"פ בין הרשות למשטרה ובין המגזר החרדי בכלל למשטרת ישראל ודרכי ההתמודדות עם התופעה של תקיפה וביוש של החיילים חרדים שהחליטו להתגייס.

במפגש סוכם שכל רבעון יתכנס הפורום של ראשי הרשויות יחד עם השר והמפכ"ל, בו יעלו כל הסוגיות הרלוונטיות לקשר שבין המגזר למשטרה.

השר ארדן אמר: אני רוצה להודות לכל ראשי הרשויות והנציגים שהגיעו לכאן. המפגש הזה יחזק את הקשר החיוני בין המגזר החרדי למשטרת ישראל וישפר את תחושת הביטחון של התושבים בכל בכל רשות ורשות. ככל שאנחנו נדבר באותה שפה, ואתם כנציגי הציבור תסבירו את חשיבות עבודתה של המשטרה עד כדי פיקוח נפש, אז הלגיטימציה לפעילות של השוטרים תגבר ואיתה גם הדה לגיטימציה לגורמים הבריוניים והאלימים. הנורמה במגזר צריכה להיות ששוטר הוא גורם שראוי להערכה ואף מעבר לכך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.