השר כ"ץ: "לא נאפשר לאיראן להתבסס צבאית בסוריה ולאיים על ישראל"

שר התחבורה והמודיעין אירח הערב באירוע סוכות המסורתי בביתו כ-4,000 פעילי ליכוד ובהם שרים וחברי כנסת.

שר התחבורה והמודיעין ישראל כ"ץ אירח הערב (ג') באירוע סוכות המסורתי בביתו כ-4,000 פעילי ליכוד ובהם שרים וחברי כנסת.

במהלך נאומו התייחס השר כ"ץ למשבר הפלת המטוס הרוסי, "ממשלת ישראל הביעה את צערה בפני ממשלת רוסיה וגם הציגה בפניה את פרטי התחקיר שערך חיל האוויר בנושא, שמוכיח מעל לכל ספק כי לישראל אין כל קשר ישיר, או עקיף להפלת המטוס הרוסי, והאחריות כולה היא על משטר אסאד ועל איראן והחיזבאללה, שפועלים להפוך את סוריה לבסיס קדמי נגד מדינת ישראל".

"לא נאפשר לאיראן להתבסס צבאית בסוריה ולאיים על מדינת ישראל. אם איראן לא תבריח טילים ונשק מתקדם לסוריה, לא תארגן מליציות שיעיות שיאיימו על ישראל, ולא תבריח נשק לחיזבאללה דרך סוריה – לישראל לא יהיה מה לחפש בסוריה והיא תחדל מפעילותה, אבל במידה והחתרנות האיראנית לא תיפסק, ישראל תאלץ להמשיך ולפעול בכל דרך כדי להגן על ביטחונה", הוסיף השר כ"ץ.

הוא שלח איום גם כלפי חיזבאללה. "חסן נסראללה, שותפם של איראן ואסד – משחק באש. אם יפתח באלימות נגד מדינת ישראל- הוא יפגע ולבנון תשלם מחיר כבד ביותר ותחזור דורות רבים אחורה. לא נאפשר לאיים על העורף הישראלי ולפגוע בתשתיות לאומיות בישראל".

השר גם העריך כי הליכוד יזכה במספר משמעותי יותר של מנדטי םבבחירות הבאות. "בבחירות הבאות, שאני מקווה שתהיינה במועדן בנובמבר 2019, אכן הציבור יגמול ויזכה את הליכוד ב 40 מנדטים ואולי אף יותר, כדי שנוכל להמשיך להוביל את מדינת ישראל בדרך בטוחה, צודקת ונכונה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.