השר ליברמן: "להחזיר את עיסאווי לכלא ולתת לו להתמיד בשביתת רעב" – צפו בצאתו מהכלא ומתקבל כגיבור

השר ליברמן זועם על האסיר ששבת רעב ובזכות כך שוחרר וכבר קורא לעמו להמשיך בטרור וחטיפות ובדף הפיסבוק פירסם הדברים הבאים: "בשנת 1981 שבתו רעב אסירי המחתרת האירית נגד החלטה של השלטונות הבריטים לבטל את המעמד המיוחד שלהם כאסירים פוליטיים. במהלך שביתת הרעב מתו יותר מ-10 מהשובתים, ביניהם גם שובת שנבחר באותו הזמן לפרלמנט הבריטי מטעם אחד ממחוזות הבחירה בצפון אירלנד. למרות כל זאת לא נכנעה ממשלת בריטניה, בראשות מרגרט תאצ'ר, לדרישות האסירים השובתים. לבסוף הסתיימה שביתת הרעב ללא שמולאו תנאיהם של האסירים השובתים".

"אתמול שוחרר מכלא שיטה סאמר עיסאווי. עיסאווי שוחרר מהכלא ב"עסקת שליט" ונעצר שוב ביוני 2012 לאחר שהפר את תנאי שחרורו ושלפי חומר מודיעני של השב"כ התכוון לשוב לפעילות טרור. עיסאווי שוחרר מהכלא לאחר שמאוגוסט 2012 ועד אפריל 2013 שבת רעב לסירוגין ובסופו של דבר הוחלט שהוא יפסיק את שביתת הרעב וישוחרר מהכלא כעבור 8 חודשים בתנאים מגבילים, ביניהם גם התחייבות מצידו שלא לעמוד בקשר עם חברים בארגוני טרור או גורמים שמקיימים פעילות טרור ושאם הוא יפר את התנאים הוא יחזור לכלא למלא את עונש המאסר על תנאי ל-14 שנים וחצי שתלוי ועומד נגדו".

"למרבה ההפתעה", כבר אתמול, ביום שחרורו, קרא עיסאווי בראיון לטלויזיה של החמאס להמשיך ולחטוף חיילי צה"ל ואמר כי "שחרור אסירים יושג רק באמצעות חטיפות ועסקות חילופי שבויים ושום דבר לא יושג בלי זה".

השר קורא למדינה לתת להם לשבות רעב ואדרבה שיתמידו בכך: "כל מדינה דמוקרטית-נורמאלית ששואפת להגן על עצמה, כמו הדמוקרטיה הגדולה של בריטניה שהזכרתי בפתח דבריי, היתה מחזירה כבר אתמול את עיסאווי לכלא. אסיר ששוחרר על-תנאי וקורא, עוד באותו היום, לחטוף את חיילי המדינה ששיחררה אותו צריך למלא את מלוא עונשו בכלא ללא שום הנחות ואם הוא רוצה לשבות רעב שיעשה זאת ככל שיחפוץ או כפי שאמר השר הבריטי, האמפרי אטקינס, על שובת הרעב האירי ש"אם הוא יתמיד ברצונו להתאבד – שיעשה זאת".

עיסאווי חוזר לכפרו – צפו באדיבות רשת

צילום – פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אז שימשיכו לשחרר מדינה של מטומטים משחררים רוצים ואח"כ מתלוננים ?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב