"השתלטות בוז'י וציפי על העצרת היא חרפה" (הקלטה)

הרב הדת"ל בני לאו אשר השתתף בעצרת לזכר יצחק רבין הסביר לליבסקינד: "מבקש סליחה מכל מי שאמרתי לו לבוא בתור קהל. זו הייתה עצרת פוליטית צינית". האזינו {בני לאו כועס}

עוד אמר לאו לרדיו "גלי ישראל": "אני הייתי שם בהבטחה של בוז'י הרצוג ולבני שזו עצרת במימון פוליטי ולא פוליטית. בוז'י הרצוג קפץ על המציאה הזו ונוצרה עצרת פוליטית".

לאו הסביר, "אני מאוד מאוד שמח שהייתי שם, ואני מאוד מאוד מבקש סליחה מכל מי שאמרתי לו לבוא בתור קהל. זו הייתה עצרת פוליטית לכל דבר. זו הייתה עצרת אפילו פוליטית צינית. זו הייתה עצרת פוליטית שניסתה לחגוג את הוואקום שנוצר בזה שתנועות הנוער לא הקימו את העצרת השנה. אני הייתי שם בהבטחה של בוז'י הרצוג ולבני שזו עצרת במימון פוליטי ולא פוליטית".

הרב לאו הוסיף: "הסיבה שאני שמח שהייתי שם היא שעמדתי על הבמה עפ יכולת לדבר אל האנשים ולא על האנשים. תנועות הנוער ב-4 השנים הקודמות הרימו את הכפפה והעצרות נראו אחרת, השנה בגלל סיבות.הם הרימו ידיים. בוז'י הרצוג קפץ על המציאה הזו ונוצרה עצרת פוליטית. אמרתי לבוז'י וציפי לבני הרמתם השנה, שאפו, עשיתם את זה, אבל תנו את המפתחות עכשיו בקול שלכם, בידיים שלכם, תחזירו את זה למועצת תנועות הנוער."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.