חשד: התאומה רצחה את אחותה (וידאו)

אחותה התאומה של הילי סובול, הצעירה בת ה-18 שנרצחה היום (חמישי) בביתה בשכונת נחלת יצחק בעיר, נעצרה היום על ידי המשטרה יחד עם בן זוגה בחשד שרצחה את אחותה. { רצח בת"א}

קין והבל גרסת הנקבות: רצח הצעירה בתל אביב: אחותה התאומה של הילי סובול, הצעירה בת ה-18 שנרצחה היום (חמישי) בביתה בשכונת נחלת יצחק בעיר, נעצרה היום על ידי המשטרה יחד עם בן זוגה בחשד למעשה. השניים הודו  בחקירה  כי דקרו למוות את סובול, אך לאחר מכן הכחישה את המיוחס לה, עוד נודע כי זמן קצר לאחר הרצח, האחות שלחה הודעה לחברתה בה כתבה: "דקרו את הילי".

 צפו בכתבה באדיבות רשת

התאומה אף צילמה את גופתה של אחותה ושלחה לחברתה. בפוסטים שפרסמה בדף הפיסיבוק שלה ניכרשעברו עליה חיים קשים ונפרדה מחברים אותה היא הכירה.

האחות ובן הזוג סיפרו לחוקרים בתחילה כי אלמוני ארב לצעירה מחוץ לדירה, דקר אותה כשיצאה לדבר בטלפון הנייד ונמלט מהמקום. לאחר שנעצרו בחשד למעורבות, הודו השניים כי הם עומדים מאחורי המעשה. בן הזוג של האחות הוא החשוד המרכזי ברצח.

 

כבר עם הגעת השוטרים לבית, גרסתם של השניים לא התיישבה עם הממצאים בזירת הרצח. הסכין ששימשה לדקירה נמצאה בתוך הבית. בנוסף, ציינה האחות בפני חוקרי המשטרה כי הייתה לבד בבית בזמן הרצח, אך התברר כי גם בן זוגה שהה במקום.

לפני יומיים פרסמה סובול פוסט בעמוד הפייסבוק שלה שייתכן כי רמז על העומד לקרות. "על תסמוך על אנשיים כי בסופו של דבר כול אחד יודע לסובב תסכין", כתבה הצעירה. "כולם בוגדים קיצור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.