התאונה "הקטלנית" של היועץ החרדי • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר "אקטואליק": שליח בקליינע לפיליבסטר, פעילי שס ממורמרים, הדובר שפרש, חנוכייה מעבר לים, לפ"מ חזרו לפרסם בהפלס, והעיתונאי שישיל בקרוב עשרות ק"ג

לילות ללא שינה הגיעו לקיצם. בקליינע עקב בדריכות אחר אלפי ההסתייגות שהגישו חברי הכנסת של האופוזיציה, שהצליחו להפוך סדרי בראשית באמצעות הפיליבסטר המתיש, שריתק את כל בכירי הברנז'ה למסכי ערוץ הכנסת.

שליח בקליינע למשכן הכנסת, אף הוא לא עצם עין, ספר 44 שעות עד זמן יציאת הנשמה, ובזמן הזה הספיק לעבור על כל הפרקים (המעולים) מבית מדרשו של שרקי "ברוקלין של קודש", התבדח עם החברים על הסריגים של ציקי, ולא שכח להביא לנו תיעוד.

בזמן שאיתן כבל קרא ממגילת "איכה", ומוזס נשא בחיקו את נרתיק התפילין, העוזר הפרלמנטרי של אורי מקלב, יהודה מנדלוביץ, תדרך את הפרשן הפוליטי של "בקהילה" יעקב ריבלין "שאם חוק מסורת ישראל לא עולה  -לא מצביעים על המלצות".

ובשולי הדיון על ההמלצות – ח"כ ישראל אייכלר ואיילת שקד בחברותא.

ובזמן שאייכלר שוקד על התורה הקדושה, באמצע הלילה מרגי מחלק סוכריות לרבינוביץ, ואחת הוותיקות במשמר הכנסת

ח"כ מירב בן ארי מבקשת ממרגי ברכת יומלדת לבת משפחתה.

ולמי שדאג? זה כבר האוכל שהח"כים קיבלו באמצע הלילה.

וזה כבר מורגנבסר, מחפש את עצמו במבואות הכנסת
הכתב הפוליטי של "אקטואליק" ישראל אוחיון, ואותו מנדלוביץ מהאייטם הקודם מרפרשים על הווטסאפ

אפקט הפילבסטר? יועץ בכיר של אחד מהנציגים החרדים ביהדות התורה בכנסת המחזיק בתפקיד משמעותי היה מעורב השבוע בתאונת שרשרת, כאשר רכבו ניזוק קשות לאחר ששני רכבים פגעו בו, ליועץ הבכיר שלום.

תקשורת ופרסום: עיתון יום ליום בבעלות נעמה עידן החל מדור חדש בשם "ביקורת בונה", ועל הדרך דואגים לציין במכתבם שיש להם חמישים אלף מנויים.

בקליינע רק נזכר באימרה המפורסמת, שאם ניקח את כל מספרי המנויים שהעיתונים החרדים מדווחים עליהם, נגלה שהמגזר החרדי, מונה כמה מיליונים.

ובצד השני של הכביש: יצחק קקון – העורך לשעבר של 'יום ליום' – משמש כעת כמנהל המערכת במתחרה, 'הדרך'.

למרות החרמות, האיומים והכותרות, קוראי עיתון "הפלס", חגגו השבוע (שישי), כאשר בין דפי העיתון הופיעו פרסומות של חברת הפרסום הממשלתית לפ"מ.

מירמור בש"ס

חשיפת בקליינע: חברי מועצה רבים בתנועת ש"ס ממורמים על כך, שעלות השתתפות בוועידת ש"ס הרביעית שתערך בשבת פרשת בשלח, צפויה לעלות לזוג- 2000 שקלים. מדובר בוועידה שתחל ביום חמישי עד מוצ"ש.

רעידת אדמה התחוללה השבוע בעולם הפרסום והיחצנות החרדי: האסטרטג, יענקי ביכלר ואריה מכלוף כבר לא. מקורות בברנז'ה טוענים כי מוקדם לדבר על פרידה וכי ייתכן ביכלר ישולב בהמשך כיועץ אסטרטגי בבחירות לרשויות המקומיות הקרובות.

רעידה משנית התחוללה במשרד היח"צ אפיקים כאשר מנהל יחסי הציבור ציקי פרנק עזב את המשרד אותו ניהל בשנים האחרונות בקול תרועה רמה. מי שיחליף אותו הוא אברהם רוזנשטיין עורך המהדורה המרכזית ברדיו "קול ברמה" ואחיו של קובי רוזנשטיין. שלרגל המאורע התחיל להיות "נחמד" לחברים בקבוצות ולחלק קומפלימנטים.

כמה ימים קודם לכן, הסעיר ציקי פרנק את הפיד שהפך באחת לבאנר חינמי בעבור רשת האופנה בגיר שחנכה סניף חדש בבני ברק. מתברר, כי העיתונאים שצייצו לא ידעו הקולגות שלהם גם קיבלו שובר מתנת רשת החליפות. סריגים? זה כסף קטן לעומת ההטבה הבאה – אודותיה תקראו באייטם הבא.

דמי חנוכה

עיתונאי חרדי קיבל בימים האחרונים חנוכייה יוקרתית מכסף, כאות הוקרה על פעילותו למען הלקוח המתגורר אי שם הרחק מעבר לים.

לאחר שנה כדובר ראש העיר אלעד ישראל פרוש, פרש השבוע היועץ האסטרטגי יהודה רובינשטיין מהתפקיד כדי להתמקד בלקוחות חדשים וקיימים, לקראת הבחירות המונציפאליות הקרובות.

העיתונאי שמעון ברייטקופף, וחבר הכנסת לשעבר יגאל גואטה יגישו תוכנית בכאן 11ברשת ב'. השבוע הגיעו השניים לאולפנים במודיעין לפיילוט ניסיוני בכדי לבחון את כישוריהם.

 

הכתב הצבאי של "קול ברמה" מנדי ריזל, המריא יחד עם רעייתו לקפריסין, והמחיר? (פליז, אל תפלו מהכסא). 160 שקלים (רוצו בהמוניכם!) בתמונה שהגיע לידינו נראה ריזל כשהוא נוהג בצד ימין כפי שנהוג באנגליה.

גם היועץ האסטרטגי של ליצמן קובי איזק טס השבוע לחו"ל. היעד נותר חשאי.

ומי שטס בכבישי ישראל הוא עורך הדין (בעל הפה הגדול) יורם שפטל, שנצפה בתוך רכב  יוקרתי בציר ז'בוטינסקי.

מזל טוב לחבר מועצת העיר ירושלים אליעזר ראוכברגר לרגל אירוסי הבן.

מזל טוב לפרשן עיתון משפחה שמעון בריטקופף לרגל הולדת הבת. מאות עוקבים איחלו לו מזל טוב ,אחד מהם הוא ירח טוקר, שבירך את האב הטרי (שחבק את בתו השלישית) שיזכה לרוות ממנה נחת, על הדרך ביקש שימען מירח את המתכון המושלם להבאת זכרים לעולם.

ביום ראשון חיתן רוני פאלוך את בתו, נכדתה של רבקה פאלוך באולמי וגשל בבני ברק.

רפי  פרלשטיין(גלי ישראל) ‏הגיע השבוע  לבית החולים ‏איכילוב – המרכז הרפואי ת״א – לקראת פגישה רפואית. בקליינע מעריך בזהירות שפרלשטיין ייפרד בקרוב מכמה עשרות קילוגרמים.  בהצלחה!

כדי להתחמם מהקור האמריקאי הגיע יאיר שרקי למסעדת מוטי קרויזר הירושלמית לצלחת צולנט בנוסח ברוקלין.

הצמד חמד, דב אייכלר – מיילך זלברשלג שוב יצאו לבלות, הפעם עם כתב חברת החדשות ברהנו טגנייה.

וזה כבר כוכב הרשת, יבגני זרובינסקי במפגש עם מלך

הצלם שלומי כהן כבר דואג: השבוע נכנס הצלם חרדי לקבלת ברכה ממרן ראש הישיבה ר' גרשון אדלשטיין שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל.

ומכאן למקומי: לאחר 684 הפניות בנושא ההנחות לארנונה שהתקבלו ביממה האחרונה בלשכתו של המועמד לראשות העיר צפת אליעזר לזר, וטופלו ללא יוצא מן הכלל – הגיע מי שעשוי להיות ראש העיר הבא של צפת אליעזר לזר, לסיור מקצועי במחלקת הגבייה בעיריית צפת יחד עם מחזיק תיק הארנונה וחבר מועצת העיר יוסי גלנט.

במוצאי שבת האחרונה, הגיעו למסעדת לבונה שבאשקלון, חברים מהתעשייה לחגוג יום הולדת לאיש היח"צ והמנחה יוסי לחיאני.

בין המשתתפים: איש התקשורת דוד חכם, המקובל המאיר לבריות – מאיר מסלטי, המשנה לראש העיר אשקלון שי עמירה ועוזרו האישי של הרה"ג יצחק ברדא שליט"א.

ב"ידיעות ירושלים" ערכו פרויקט מיוחד עם כמה נשות אופנה חרדיות, שסיפרו לשבועון הירושלמי בין היתר על הקווים האדומים, לצד הצעדים הנועזים שעשו במהלך הקריירה שלהן בעולם האופנה החרדי.

לסיום: למי שהתגעגע לכיפת ברזל, כבר במוצ"ש הקרוב הסדרה תחזור לעונה שנייה, ספוילר: יעקב, מקריית ויז'ניץ בבני ברק מונה למפקד החטיבה החרדית.

שבוע טוב! ועננו בורא עולם..

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נשות אופנה

  רק באתר המלוכלך הזה יביאו דברים כאלו.

  אדמו"ר ממישקולץ |
  הגב
 2. לא להאמין

  איך מניסים במדור הסרוח הזה להעצים את האפסים של המגזר, לא יעזור כלום הציבור הנורמטיבי ימשיך לסלוד ממכם.

  יהודי |
  הגב