נסראללה מאיים: "נגיב על חיסולו של קונטאר בכל זמן ובכל מקום"

בתגובה לחיסולו של המרצח סמיר קונטר נשא מזכ"ל נאום חיזבאללה חסן נסראללה נאום חריף בו האשים את ישראל בחיסול: "אין לנו ספק שישראל חיסלה את סמיר קונטאר באמצעות טילים מדויקים שנורו ממטוסים לדירת המגורים שבה הוא שהה", אמר נסראללה. בחיזבאללה מרגיעים : "הארגון לא יגיב בצורה חריפה שתביא למלחמה". {חיסול קונטר}

 

לפני זמן קצר נשא מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה נאום תגובה לחיסולו של המרצח סמיר קונטר: "אין לנו ספק שישראל חיסלה את סמיר קונטאר באמצעות טילים מדויקים שנורו ממטוסים לדירת המגורים שבה הוא שהה", אמר נסראללה.

 

מזכ"ל חיזבאללה הבהיר כי המורדים לא קשורים לחיסול "מי שפוגע באדם כמו סמיר קונטאר יודע שמותו משרת אך ורק את ישראל. אינני מעריך שהם עשו זאת", אמר בנוגע למורדים.

 

נסראללה איים שהתגובה מצד ארגונו תבוא בקרוב. "אנחנו נממש את זכותנו להגיב על ההתנקשות הזו בכל זמן ובכל מקום וצורה אשר ייראו לנו לנכון".

 

מקורב לחיזבאללהאמר בתגובה: "תגובת הארגון לא צפויה להוביל למלחמה"

כיממה לאחר חיסולו בצהרים התקיימה ברובע הדאחייה שבדרום ביירות  מסע הלווייתו של המחבל סמיר קונטאר, שחוסל בלילה שבין שבת לראשון בתקיפה המיוחסת לישראל.

"אם הישראלים חושבים שחיסולו של קונטאר יסגור את החשבון איתנו – הם טועים", אמר בכיר חיזבאללה האשם ספידאדין במהלך ההלוויה. "הישראלים למדו, ועוד ילמדו שההפך הוא הנכון והם פתחו איתנו כמה חשבונות חדשים".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יופי נסר – גם אנחנו נגיב: בחיזוק אהבת הבריות והקדוש ברוך הוא – ואז נראה אותך מצליח…!

    מירב |
    הגב