התוכנית לעצמאות מחובות של ישראל טאייב

מאמר מקיף של היועץ העסקי ישראל טאייב – מציאות חיים של חובות, הינה מציאות חיים הפוגעת קשה במרקם המשפחתי, בבריאות ובאיכות החיים. במצב של חובות, האדם נהיה משועבד לחובות. במקום לחיות את חייו ולהגשים את חלומותיו, האדם עסוק במרוץ של פירעון חובות ולקיחת הלוואות לצורך פירעון החובות. זהו מעגל קסמים שלא נגמר: חובות, הלוואות, ועוד יותר חובות. במעגל הקסמים הזה חיי האדם אינם חיים. במאמר זה, נציג תכנית חדשה לחיים בלי חובות. אנו גאים להציג את התכנית לעצמאות מחובות של ישראל טאייב.

התכנית לעצמאות מחובות של ישראל טאייב, תצעיד אותך לדרך חדשה.

התכנית לעצמאות מחובות של היועץ העסקי ישראל טאייב, איננו משפט קסם. תכנית זו היא תהליך פנימי, עם פעולות חיצוניות שעליך לעבור ולבצע כדי להפטר מהחובות. אולם, אם תבצע את התכנית, אתה תצעד לדרך חיים חדשה, נטולת חובות. נסה לדמיין חיים ללא חובות. אתה יכול להרשות לעצמך לקנות דברים שרצית, לנפוש, ולא לחשוב כל הזמן על החובות.

כיצד עושים זאת?

ראשית כל, צריך להבין שכדי להגיע למצב הזה, היה סגנון חיים מלא ברצף של טעויות. הטעות הראשונה- לא בדקת מה אתה מוציא והאם יש לך תקציב. הבנקים וחברות האשראי יוצרים לציבור תחושות אשליה. אפשר לחיות במינוס ובחריגת מסגרת אשראי לאורך זמן, אך בסוף הכל מתפוצץ. בסוף חוזרים צ'קים והוראות קבע, ואז מה הטעות השנייה שעושים? לוקחים הלוואות על גבי הלוואות.

בתכנית לעצמאות כלכלית מחובות של ישראל טאייב, נציג דרך אחרת. זו דרך קשה יותר הדורשת משמעת עצמית. בדרך זו, עוברים תהליך שבתחילתו יש מפגש היכרות, סוקרים את הנתונים הכלכליים, ועוברים ביחד על פירוט הוצאות מול הכנסות. אנו ננסה ביחד להכין תכנית כיצד להגיע לאיזון של הוצאות מול הכנסות. מציאות של יותר הוצאות מהכנסות יוצרת גירעון ומביאה לחובות. השלב הראשון והבסיסי הוא להגיע למצב בו אין גירעון. זהו תהליך שנעבור ביחד, וייתכן שיהיו מדי פעם כמה מפגשי ייעוץ והכוונה. כאשר מגיעים למצב של איזון כלכלי- אין יותר הוצאות מהכנסות, אפשר להתחיל לחשוב על דרכים להיפטר מהחובות. אנו נלמד ביחד דרכים לחסכון, ולהתייעלות כלכלית נבונה.

השלב הבא הוא ליצור מצב של יותר הכנסות מהוצאות, וליצור מצב בו נוצר סכום חודשי מסויים להחזר הלוואות. כאשר יש אפשרות להתחיל להחזיר הלוואות, מבלי להיכנס שוב לגירעון, אזי מומלץ לקחת הלוואה אחת גדולה, ואיתה לכסות את כל ההלוואות הקטנות. את ההלוואה הזו לוקחים בתנאי פריסה והחזר שאפשר לעמוד בהם מבלי להכנס לגרעון.

לאחר התהליך הארוך של החזרת החובות, ניתן לנשום לרווחה, ולחיות חיים ללא חובות וללא לחץ מהחובות. לאט לאט אפשר לחסוך כסף בצד ולאפשר לעצמך יותר דברים שרצית.

לסיכום

התכנית לעצמאות כלכלית של ישראל טאייב, הינה תהליך ארוך, שבסופו יוצאים לחירות מהחובות. זהו תהליך המקנה כלים חשובים להתנהלות כלכלית יעילה. במהלך התהליך הופכים את הגרעון החודשי ליתרון חודשי, איתו ניתן לפרוע חובות ולחסוך כסף ובסופו של דבר אף להגיע למצב של הגשמת חלומות. אם ברצונך לצאת לעצמאות כלכלית מהחובות, הנך מוזמן ליצור אתנו עוד היום קשר ונתחיל ביחד בתהליך.

המאמר באדיבות ישראל טייב מחברת http://www.it-finance.co.il

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.