התיק נגד השר סילבן שלום צפוי להיסגר

לאחר כמה ימים של אי וודאות, עתה מתפרסם כי  תיק החקירה נגד השר סילבן שלום צפוי להיסגר.

בחדשות ערוץ 2. דווח כי אישה הקשורה לכאורה בפרשה מסרבת להתלונן כנגד שלום , מה משקטין את הסיכוים לפתוח בחקירה ולבנות תיק בהתבסס על עדותה של המתלוננת היחידה נגד שלום.

ביומיים האחרונים שלום ממעט לצאת מביתו  כמו גם רעייתו ג'ודי שלום-ניר-מוזס,  גודי  פרסמה הבוקר סטטוס בדף הפייסבוק שלה ולאחר מכן הסירה אותו, בזו הלשון: "כל-כך מתוקים הילדים האלה שמתמודדים עם כל העולם עכשיו ועדיין כשאני מעירה אותם הם שואלים 'איך אבא' ואת לא יכולה לענות ש-48 שעות הוא לא הכניס כלום לפה".

שלום, המעומד לנשיאות  הגיע לפני הצהריים למשרדי יחידה 433 ונחקר במשך שעתיים.

"אני בטח לא היחידה. כבר לפני 15 שנים, בטוח שזאת נורמה. אני משוכנעת שיגיעו עוד מתלוננות. לא רציתי קצב 2", אמרה הבוקר המתלוננת למקורביה.

"היא מתקשה לתפקד. היא פשוט מתפוצצת מזה שהיא שומעת שמי שניצל את מעמדו וניצל אותה ושב שהוא צריך להיות נשיא וזו הייתה הסיבה לטענתה שהיא לא יכלה להחזיק את זה בבטן", אמרה לחדשות 2 Online עו"ד סדובניק. "זה תפקיד שיש לו משמעות סמלית עבור עם ישראל וערכי ישראל. אני שומעת מאתמול ללא הרף כל מיני הטלות רפש בה ובאמינותה, אבל אף אחד לא שואל איך הוא טוען שהוא לא מכיר אותה". עורכת הדין וגם מ' עצמה שבו והדגישו כי לא היה אף אדם שהניע אותה להתלונן.

בקרבתו של השר טוענים כי מדובר ב"מזימה פוליטית" שנועדה לסכל את בחירתו לנשיא המדינה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.