התכנית של דאע"ש: "מלחמת עולם שלישית שתביא לסוף העולם"

ארגון הטרור דאע"ש ממשיך במסע ההפחדה והשבוע נחשף מסמך גיוס פנימי של הארגון, תחת הכותרת "היכונו לסוף העולם".

ארגון הטרור הרצחני דאע"ש ממשיך במסע ההפחדה, השבוע נחשף  מסמך גיוס פנימי של הארגון, תחת הכותרת "היכונו לסוף העולם".

המסמך בן 32 העמודים נמצא בפקיסטן ונחשף בעיתון האמריקני ."USA Today"

המסמך – חושף את התכנית של הארגון להשתלטות על העולם, בין היתר הם מתכננים מלחמת עולם שלישית. "קבלו את העובדה שהח'ליפות כאן כדי לשרוד ולשגשג עד שתשלוט על העולם כולו," הם מציינים במסמך וכותבים: "נערוף את ראשו של כל מי שמורד נגד אללה – זו האמת המרה וכדאי לכם לבלוע אותה." כך נכתב.

על פי המסמך, מתכנן דאעש לבצע מתקפת טרור קטלנית בהודו, שיוביל – במידה וארה"ב תתערב – ל"עימות אפוקליפטי" ומלחמה כלל עולמית. על פי התכנית, הסוף ברור למדי – תכונן ח'ליפות איסלאמית ש"תערוף את ראשיהם של כל הבוגדים" ותכתיב את הסדר העולמי החדש.

במבצע רב שלבי, שצפוי לכלול, שיתוף פעולה עם פלגי טליבאן קיצוניים אחרים הפועלים באפגניסטן ובפקיסטן. המבצע הצבאי גרידא אמור לכלול תקיפת חיילים אמריקניים וכן דיפלומטים ומטרות דיפלומטיות של ארה"ב בפקיסטן ובאפגניסטן, ולאחר מכן, כאמור, גל של מעשי טרור קשים בהודו.

שלושה גורמי מודיעין שונים בארה"ב אימתו את המידע , והם אינם  מזלזלים בו. "אנו מודעים לנוכחותם של חמושי דאעש באפגניסטן ובפקיסטן. אנו עוקבים אחריהם מקרוב, ושמים לב אם תהיה לכך השפעה משמעותית על מפת האיומים באזור," לשון דובר המועצה לביטחון לאומי, אליסטר באסקי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.